1
İŞ FİKİRLERİ
Sosyal Medya Reklamcılığı Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Sosyal medya artık insanların keyifli vakit geçirebilecekleri bir alandan ziyade, aynı zamanda bir iş kolu. Yani geçimini buradan sağlayan, hatta sosyal medya aracılığıyla çok büyük rakamlar kazanan insanlar var. Sosyal medya üzerinden büyük rakamlar kazanmanın en bilinen ve en yaygın olarak gerçekleştirilen yöntemlerinden biri de sosyal medya reklamcılığı. Peki nedir bu sosyal medya reklamcılığı? Şimdi bu konu hakkında tüm bilinmesi gerekenleri kısaca derleyelim
Fatih ALTUNBAŞ
iş fikirleri
Kutlu Adalı Kimdir? Kutlu Adalı’yı kim öldürdü?
Sedat Peker’in, ’’derin devletin başı’’ olmakla suçladığı eski Bakan Mehmet Ağar’ı, faili meçhul şekilde öldürülen Kutlu Adalı cinayetini açıklaması sonrası gündeme bomba gibi düştü. Peki Kutlu Adalı kimdir, nasıl, nerede ve kim tarafından öldürüldü?
Fatih ALTUNBAŞ
biyografi
Ogesti.com 2 Yaşına Giriyor!
Yabancı dil eğitimi, Veri haberciliği ve haberler kategorilerinde hizmet sunan Ogesti, 16 Haziran 2021 tarihinde ilk yılını dolduruyor. İlk yıl mottosu “Üret” olan Ogesti İkinci yıl için mottosunu ’’Sen yaz’’ olarak güncelledi.
Ogesti SONDAKIKA
online iş fikirleri
Türkiye’de Tarımda Fark Yaratan Teknolojik Çözümler
Türkiye’de Tarımda Fark Yaratan Teknolojik Çözümler Nelerdir? Akıllı Tarım Sistemleri, Topraksız Tarım ve Nanoteknoloji’yi sizler için yakından inceliyoruz. Tarımda teknoloji devrimi Ogesti’de
Ogesti SONDAKIKA
tarım ve hayvancılık
ABD’de ırkçılıkla mücadele tarihine damga vuran isim: Malcolm X
ABD’de ırkçılıkla mücadele tarihine damga vuran isim: Malcolm X
Ogesti SONDAKIKA
biyografi
Osmaniye’de yer fıstığının ekim alanları genişledi rekoltesi arttı
Osmaniye’de yer fıstığının üretim alanları genişlerken, 2020 rekoltesinde bir önceki yıla göre yüzde 12\'lik artış kaydedildi.
Ogesti SONDAKIKA
tarım ve hayvancılık
Bilinmesi gereken Türk Bilim insanları – Ogesti
Bilinmesi gereken Türk bilim insanları konumuzda Türklerin dünya üzerinde çeşitli başarılara imza atmasına ve Türkiye’nin bilim dünyasında öne çıkmasında büyük payı olan. Bilim insanlarından bahsedeceğiz.
Ogesti SONDAKIKA
biyografi
1 Milyon Lira Nasıl Kazanılır?
1 Milyon Lira Nasıl Kazanılır? 1 Milyon TL kazanmak birçok kişinin kurduğu büyük bir hayaldir. Milyoner olmanın getirdiği özgürlük ve imkanlar herkesin aklını çelebilecek cazibeye sahiptir. Hiçbir birikiminiz olmadan 1 milyon TL kazanmak imkansız görünebilir ama bunu siz mümkün kılabilirsiniz. Size bu düşüncelerden biraz bahsedelim.
Ogesti SONDAKIKA
iş fikirleri
Lütfi Elvan Kimdir?
Cumhurbaşkanı Kararı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı görevine Lütfi Elvan getirildi
Ogesti SONDAKIKA
biyografi
İnstagram’dan Nasıl Para Kazanılır?
İnstagram’dan Nasıl Para Kazanılır? Online iş fikirleri listemizde bugün instagram’ı ele alacağız. Adım adım nasıl İnstagram’dan para kazanırız bunu inceleyeceğiz. Hadi başlayalım.
Ogesti SONDAKIKA
iş fikirleri
Hatay’da gübreli su içen 115 koyun telef oldu
Hatay’ın Kumlu ilçesinde otladıkları bölgedeki gübreli suyu içen 115 koyun telef oldu.
Ogesti SONDAKIKA
tarım ve hayvancılık
GAZİ YAŞARGİL KİMDİR?-OGESTİ
Gazi Yaşargil kimdir? Gazi Yaşargil nerede doğdu? \"Yüzyılın Cerrahı\" lakablı doktorunun hayatına bakış.
Fatih ALTUNBAŞ
biyografi
Podcast nedir? – Online iş fikirleri
Podcast nedir? Podcast yayıncılığı nasıl yapılır? Podcast’ler birkaç yıl öncesine kadar küçük bir kitleye hitap ederken günümüzde, dijital medyanın gelişimi ile birlikte oldukça popüler bir hal aldı. Yazımızda podcast yayıncılığı için hangi ekipmanlar gerekli? Podcast yayıncılığına nasıl başlanır? Ve en iyi podcast yayını yapan kişilere bakacağız.
Ogesti SONDAKIKA
iş fikirleri
E-Kitap yazmak, E- Kitaplar hangi platformlarda satılır?, Güncel E-Kitap Paltformları 2020
E-Kitap yazmak, Online iş fikirleri 2020, e,kitap yazarak nasıl para kazanılır? e-kitaplarımızı hangi platformlarda satabiliriz? Türk ve yabancı satış sayfaları hangileri. E,kitaplar neden tercih edilir?
Fatih ALTUNBAŞ
iş fikirleri
Yenilenebilir Enerji Sektörüne Yatırımı Yapmak
İş fikirleri, yenilenebilir enerji işine girmek. İçinde bulunduğumuz çağda enerji kaynaklarımız her geçen gün azalmakta ve daha da pahalılaşmakta. Yaşanan enerji kaynağı tükenmesi ve pahalılığı, girişimciler için çevreye daha az hasar veren yenilenebilir enerji üretimi işine girmekten daha mükemmel bir alan yaratamazdı.
Fatih ALTUNBAŞ
iş fikirleri
Ahmed Resmî Efendi Kimdir? –Ogesti
Ahmed Resmî Efendi 1700 ile 1783 yılları arasında yaşayan Türkiye’nin ilk Berlin Büyük Elçisiydi.
Fatih ALTUNBAŞ
iş fikirleri
Phil Knight “50 Dolarla Nike’ı Kuran Adam”
Phil Knight, Nike\\\'yi Nasıl kurdu?, Hayat hikayesi nedir, gençlere ne tavsiye etti, Nike kurucusu Phil Knight hakkında makalemize göz atabilirsiniz.
Fatih ALTUNBAŞ
iş fikirleri
Amazon FBA ile Para Kazanmak - Online Ek gelir Yöntemleri
Online çalışarak kazanç sağlamak, sevdiklerimize, Dünya’ya daha çok vakit ayırmak hepimizi hayalleri arasındadır. Bu yüzden bugün sizlere online olarak yapabileceğiniz Amazon FBA yönteminden bahsedeceğiz. hemen içeriğe tıklayarak okumaya başlayabilirsiniz.
Fatih ALTUNBAŞ
iş fikirleri
Mustafa Kemal Atatürk Kimdir (1881-1938)
Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, 1923’ten 1938’e kadar 4 kez Cumhurbaşkanı seçilmiş ve bu görevi en uzun süre yürüten Cumhurbaşkanı olmuş. Türkiye’nin vizyonunda önemli katkıları olan kurucusudur.
Fatih ALTUNBAŞ
biyografi
Granola yapmak, Organik İş fikirleri 2020
Organik iş fikirleri, evde Granola yapıp satmak, son zamanlarda tüketicilerin sağlıklı atıştırmalıklara olan ilgisinin artmasıyla birlikte. Girişimciler için organik üretim başlıca kazanç kaynağı olmaya başladı. Bu yazımızda organik bir şekilde, Granola nasıl yapılır? Granola nedir? Organik girişim fikirleri hepsini yazımızdan öğrenebilirsiniz.
Fatih ALTUNBAŞ
iş fikirleri
Trading Nedir? Hisse Al- Sat Yapmak
Trading nedir? Hisse al- sat yaparak para kazanmak, doğru para kazanma yöntemleri, trading nasıl olunur? Tradingler ne tür bilgilere sahiptir? hepsini sizin için araştırdık ve yazımızın sonunda da çok çok uç noktalara ulaşmayı başarmış trading yapan kişileri koyduk iyi okumalar dileriz.
Fatih ALTUNBAŞ
iş fikirleri
Daha fazla iletişimde kalalım :)
Bizden haberleri daha hızlı almak için sosyal medyadan takip edebilir
E-posta listemize kayıt olabilrisiniz.