1 Milyon Lira Nasıl Kazanılır?

1 Milyon Lira Nasıl Kazanılır? 1 Milyon TL kazanmak birçok kişinin kurduğu büyük bir hayaldir. Milyoner olmanın getirdiği özgürlük ve imkanlar herkesin aklını çelebilecek cazibeye sahiptir. Hiçbir birikiminiz olmadan 1 milyon TL kazanmak imkansız görünebilir ama bunu siz mümkün kılabilirsiniz. Size bu düşüncelerden biraz bahsedelim.
Paylaş

Hiçbir birikiminiz olmadan 1 milyon TL kazanmak imkansız görünebilir ama bunu siz mümkün kılabilirsiniz. Size bu düşünce nasıl ortaya çıktı biraz bahsedelim.

   Öncelikle bunu yapmış bir akıl hocası bulmak (bunu es geçin kimse 1 milyon tl kazanmış birisi ile tekrar 1 milyon tl kazanmaya çalışmaz)  veya daha öncesinde bunu yapabilmiş kişileri örnek almak( daha mantıklı seçenek). Onları yakından takip etmek ve hatta onların yaşam stillerini taklit etmeye çalışmak önemli bir ayrımdır.  

    Akıl hocanız yok ise milyonerler nasıl milyoner olmuşlar önce onu bir araştırabilirsiniz. Hepsinin birer akıl hocası yoktu, hepsi süper zeka değildi, hepsi birer başarı abidesi veya mükemmellik timsali değildi ama çok çalıştılar, sabrettiler ve sonunda başardılar.  Peki ya şuan bu yazıyı okuyan kişi senin çalışmanda engel çıkartan şeyleri hayatından çıkarma vaktin gelmedi mi? Üstelik corona varken dışarıda 1 saat geçireceğine birşeyler üretebilirsin.

    Mükemmel olmak zorunda veya mükemmel bir iş çıkarmak zorunda değilsiniz. Fakat kendinizi yaptığınız işe adamanız gerekmekiyor. Sıkı çalışarak, hatalardan ders çıkararak ve pes etmeyerek bunu yapabilirsiniz. Başarısızlıklar illa ki olacaktır fakat bu sizin için hiçbir zaman sorun olmamalı; asıl mesele uzun vadede size yardım edecek olan bu başarısızlıkları nasıl kullandığınızdır.

    Küçük kazançların fayda sağladığını asla unutmayın.  Evet, 1 milyon TL’yi bir gecede kazanamayacaksınız. Ama farklı metotlar deneyerek kısa bir sürede kazanabilirsiniz.

1 Milyon tl kazanmak

Nasıl 1 Milyon TL kazanılır?

1 Milyon tl kazanmak için;

 • 5000 kişiye 17 TL /ay ödemeli 12 aylık üyelik satarak 1 Milyon TL kazanabilirsiniz. Yada;
 • 500 TL’lik bir ürünü 2000 kişiye satarak 1 Milyon TL kazanabilirsiniz. Burada önemli olan sizin hangi yolu tercih ettiğiniz nasıl bir yol izlediğiniz olacaktır.

 

Matematiksel olarak 1 milyon tl kazanç nasıl olur? (anapara değildir toplam kazanç vergiler düşülmeden)

 • 200 liralık ürünü 5 bin kişiye satarak
 • Bin liralık ürünü 1000 kişiye satarak
 • 2 bin liralık ürünü 500 kişiye satarak
 • 4 bin liralık ürünü 250 kişiye satarak

1 milyon Türk lirasının kapılarını açabilirsiniz. Veya bir blog sitesi kuracak olursanız ve bunun üyeliğini satarsanız.

 • 5 bin kişiye aylık 17 TL’den 1 yıllık üyelik satarak
 • 2 bin kişiye aylık 42 TL’den 1 yıllık üyelik satarak
 • Bin kişiye aylık 83 TL’den 1 yıllık üyelik satarak
 • 500 kişiye aylık 167 TL’den 1 yıllık üyelik satarak
 • 250 kişiye ayda 250 TL’den 1 yıllık üyelik satarak

Hedeflediğimiz rakamlara ulaşmamız pek uzun sürmeyecektir. Burada odaklandığımız olay aslında işimize hakim olmamız ve sıkılmadan devam etmemizdir. Mesela 1 yıl önce bugün bu blog sitesini kursaydınız belki şimdiye en az 250 tane ücretli üyelik alan kullanıcınız olacaktı. O yüzden hedefiniz daha iyi yaşam standartlarına ulaşmak ise, bunun için daha iyi çalışmanız gerekli.

    Farklı düşünmedikleri için başarısız olan birçok yatırımcı ve girişimci mevcut. Aradığınız başarıyı yakalayabilmek için farklı bakış açılarını denemelisiniz. Her zaman olmasa da zaman zaman çizginin dışına çıkmanızda fayda vardır.

Bir milyon lira kazanmak

     Hemen başarılı olmayı beklemeyin sakın. Hedefe ne kadar hızlı ulaşırsanız o parayı kontrol etmek daha zor olacaktır. Bunun en büyük örneği milli piyangolardır unutmayın elinizde tutmaya hazır olmadığınız hiçbir şey sizde kalmaz. Bizim burada amacımız size 1 milyon tl kazanmanın yolunu anlatmak onu kazanırken yaşadığınız zorluklar o parayı elinizde tutmanızı kolaylaştıracaktır.  Her zaman temel bilgilerinizi artırmaya ve öğrenmeye odaklanın. Gelecekteki başarınız için sağlam bir temel atmanıza faydası olacaktır.

      Birçoğumuz başkalarının sahip olduğu hayata ve başarılara sahip olmak isteriz ama bunu oturduğumuz yerden yapamayız. Bu da başkalarının başarılarına dair bahane üretmemize neden olur.

“Bahane üretmeyi bırak ve istediğin hedefe ulaşmak için çok daha fazla çalışman gerektiğini kabullen.”

       İstediğiniz hedefe ulaşabilmek için doğru sebepler bulun kendinize. Yüzeysel, basit sebepler yüzünden hedeflerinizden uzaklaşmayın. Para, şan, şöhret, ün ne kadar güzel olsa da bunların hepsi hedefinize ulaşmanız için yüzeysel ve basit sebeplerden başka bir şey değildir. Olabildiğinizin ve işinizin en iyisi olmaya çalışın. Ödülleri ikincil fayda olarak görün önceliğinizi işinize verin.

       Tek ihtiyacınız olan bu tüyolar değil, gerekli enerjiyi, çabayı, fedakârlığı ve sabrı ortaya koyabilmeniz. 

İlginizi çekebilecek konular;

Uyurken para kazanmanızı sağlayacak pasif gelir kaynakları nelerdir?  

İnstagram’dan Nasıl Para Kazanılır?

Daha iyi bir fikrin mi var?
Sizde yazarlık yapabilirsiniz.

Ogesti SONDAKIKA
Sondakika Haberleri
Yayın tarihi:
14/11/2020
Etiketler
1milyonlirakazanmak, parakazanmak, onlineparakazanmak, uretimyapmak, nasılparakazanilir
Sondakika, Kahramanmaraş Haber, Adana Haber, Osmaniye Haber, Mersin Haber, Antalya Haber, Hatay Haber, Isparta Haber, Burdur Haber ve Almanca Eğitim Sayfası
SONRAKİ
Bilinmesi gereken Türk Bilim insanları – Ogesti
Bilinmesi gereken Türk bilim insanları konumuzda Türklerin dünya üzerinde çeşitli başarılara imza atmasına ve Türkiye’nin bilim dünyasında öne çıkmasında büyük payı olan. Bilim insanlarından bahsedeceğiz.
Ogesti SONDAKIKA
ogesti
BENZER İÇERİKLER
Dijital Medya Nedir? Hangi sosyal medya alanlarını kullanıyorlar?
Dijital yayıncılık Nedir? Türkiye’de ve Dünya’da dijital yayıncılık yapan firmaların faaliyet alanları, Dijital yayıncılığın önemi, bu yazımızda dijit..
Ogesti SONDAKIKA
veri gazeteciliği
Binance\'in 3. Yıl Dönümü Etkinliği!
Binance\'in 3. Yıl Dönümü Etkinliği! 250.000 $ Değerinde BNB, CHR ve PNT Tokenleri Dağıtılacak! Kriptopara gündemi kampanyalar
Ogesti SONDAKIKA
kripto para
Bitcoin ile ilk defa sponsorluk anlaşması yapıldı
ICRYPEX Kripto Para Borsası, dünyada bir ilki gerçekleştirip Bitcoin ile ödeme yaparak sponsorluk anlaşmasına imza attı. 42 adet Bitcoin (yaklaşık 1,3..
Ogesti SONDAKIKA
kripto para
Daha fazla iletişimde kalalım :)
Bizden haberleri daha hızlı almak için sosyal medyadan takip edebilir
E-posta listemize kayıt olabilrisiniz.