Ogesti pek çok konuda Gündeme yönelik veya geçmişten gelen olayları İçerik olarak sunan. Kullanıcısı ile interaktif bir alanda etkileşimde olan, Araştırma, Öneri, Reklam faaliyetleri sunan, Belirli Yayın ilkelerini benimsemiş bir internet platformudur.

ogesti.com’un Benimsediği Yayın İlkeleri;

 •  Doğruluk; Sitede yer alan haber ve içerikler, araştırılmadan ve gerçekliğinden emin olunmadan yayınlanamaz. Bu nedenle doğruluk ve güvenilirlik, Sayfamızda haber paylaşımı yapan kişilerin önceliğidir. Gönderi Paylaşıldıktan sonra Kaynağın Yalanlaması veya sahte belgeler sunulduğu anlaşılırsa gönderi 24 saat içerisinde web sayfasından silinir.
 • Kullanıcılarımız açısından, bilgi ve özenle hazırladığımız içeriklerde oluşan/kaynaklanan hataları en aza indirmek ve en kısa zamanda düzeltmek hedefimizdir.
 • Yanlış yayınlardan kaynaklanan cevap ve tekzip hakkına saygı gösteririz.
 • Ogesti Haber ve iddiaları paylaşmakla, Karşılıklı görüşleri yayınlamakla yükümlüdür. Bir iddianın kaynağı belirtildiği sürece Ogesti grup sorumluluk kabul etmeyeceğini bildirir. Eğer Paylaşılan içerik ve sunulan kanıtlar doğru veya yanlış ise muhatap direk kaynağın kendisidir.

SAYGI

 • İçeriklerimizde hiç kimseyi; ırkı, cinsiyeti, yaşı, sağlığı, siyasi görüşleri, sosyal düzeyi, toplum görüşü, cinsel yönelimi ve dini inançları açısından aşağılamamaya; çocuklar, engelliler, azınlıklar gibi özen gösterilmeye ihtiyaç duyan gruplara bilinçli zarar vermemeye özen gösteririz.
 • Kin ve nefret yaratacak yayınlara imkân vermeyiz.
 • Düşünce, vicdan ve ifade özgürlüğünü sınırlayıcı içerikleri yayınlamayı doğru bulmayız.
 • Şiddet ve zorbalığı özendirici, insani değerleri incitici içerik yapmaktan kaçınırız.
 • Herkesin saygı içerisinde birbirine bilgi aktarmasını hedeflemekteyiz. Ogesti, Tek taraflı yayıncılığı kabul etmemektedir.

KİŞİ HAKLARI

 • Hizmetlerimizin bütün unsurlarının, insan onuruna ve temel insan haklarına saygılı olmasını göz önünde bulundururuz.
 • İçerik ve haberlerimizde, kişileri ve kuruluşları, eleştiri sınırlarının ötesinde küçük düşüren, aşağılayan veya iftira niteliği taşıyan ifadelere yer vermemeye özen gösteririz.
 • Eğer bir haber sizi rahatsız ediyor ve haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız cevap hakkınızı kullanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • ogesti.com tarafından paylaşılan içerik için şikâyette bulunulması dahilinde haberin kaynağını belirtip ne sebepten dolayı yayınladığımızı açıkladıktan sonra ilgili yazı sorumluluğu haberin kaynağına aittir. Kaynağı belirtildiği sürece ogesti.com’un sorumluluğunda değildir.

TARAFSIZLIK VE FİKİR ÇEŞİTLİLİĞİ

 • İçeriklerimizi ve işlediğimiz konuları tek bir bakış açısından değil, pek çok bakış açısını katarak üretmeye dikkat ederiz.
 • Sitemizin içerik bağlamında ana kabuğunu oluştursa da “Yorumlar ve makale” bölümünde kullanıcılarımız da siteye katkı sağlayabilmektedir. Bu yüzden sayfamızda fikir çeşitliliği, farklı düşüncelerin temsil edilme özgürlüğü bulunmaktadır.
 • Ogesti, Fikirlerin beyan edildiği bir platformdur.

EDİTORYAL DÜRÜSTLÜK VE BAĞIMSIZLIK

 • Ogesti.com kullanıcıları, siyasi ya da ticari baskıların ya da kişisel çıkarların sitemizde hiçbir şekilde etkili olmadığına güvenebilmelidirler.
 • Ogesti ailesi olarak tarafsızlığımızın bir bütün olarak kalabilmesi için siyasi olaylar ile bağlantılı kişilerden, reklam alınmamaktadır. (Siyasi partilerin ortak olarak yayınladıkları görseller dışında), Ogesti tüm bağımsızlığını, sesi olduğu Esnaflarından ve tarafsızlığı savunan,  abone olan kullanıcılarından kazanmaktadır.

Reklam Politikası

Ogesti.com’a Reklam vererek ürün yada hizmetlerinizi daha geniş kitlelere duyurabilir, ve işyeri hedefinize daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ogesti.com Ana sayfası (Yıllık Sponsor için), Ogesti.com Video içi reklam alanı, Ogesti.com sosyal medya reklam alanları, Ogesti.com “esnaf sorumluluk” reklam projesi.

Not: Esnaf projemize dahil olan tüm esnaflarımız için, İlk yılımıza özel esnaf başına 3 ağaç dikimi yapmaktayız.(1 yıl sonunda firma başı 1 ağaç olacaktır.)  Hedefimiz, Her yıl Ogesti ile birlikte Türkiye’mize en az 8 Adet orman dikebilmek. Projemiz Ogesti tarafından küçük esnaflarımız için geliştirilmiştir. Yakın Çevrenizde ki esnafları Ogesti’ye dâhil ederek Bağımsızlığımızda bize yardımcı olabilir ve birlikte Hayallerimizi gerçekleştirebiliriz.

Ogesti Reklam Bilgisi

Reklam süreleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda ki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

E-posta:  [email protected]

Telefon: 0505 039 00 03

Daha fazla iletişimde kalalım :)
Bizden haberleri daha hızlı almak için sosyal medyadan takip edebilir
E-posta listemize kayıt olabilrisiniz.