Ogesti.Com ile herhangi bir projede işbirliği yapmak veya sponsorluk istekleri için bize yazınız.

OGESTİ Anasayfa Sponsorluğu İçin iletişime geçiniz. İletişim: 0505 039 00 03

Tarafsız bir medya olarak kalabilmemiz için 80 bin sponsor arıyoruz. Amacımız Türkiye'mizi daha yeşil ve yaşanılabilir bir yer haline getirmek. Sayfamızı Haber sitesinden ziyade, Veri haberciliği, yabancı dil eğitimi ve teknoloji alanları ile ilgili girişimleri destekleme aracı olarak kullanmaktayız. Siz değerli misafirlerimiz Ogesti.com aracılığı ile geleceğin medyasında bende varım diyorsanız. Bize sponsor olarak destek olabilirsiniz.

Türkiye'nin ilk bölgesel haber kanalı Ogesti'yi dünya genelinde bir medya yapmak için sizlerin desteğine ihtiyaç duyuyoruz.

Ayrıca;

Reklam Fiyat Listemiz 2021:

Ogesti Reklam: 250TL / Yıl (Şehrinizdeki haberler bölümünde yayınlanır.)

Esnaf üyelerimiz, 1 Yıllık Kendi iş yerlerini istedikleri şehirde yayınlama imkanı elde eder. Her fırsatta sponsorlarımızı dile getireceğiz. Esnaf üyeliği alan kullanıcılarımız 1 Yıllık Premium üyelikten ücretsiz yararlanır.  Ogesti Tarafından Reklam veren işletme adına 3 adet ağaç bağışı yapılmaktadır. Üyelik sayfası için tıklayınız. Ogesti esnafları Ogesti'nin şehir belgesel projelerinde Ekstra ücret ödemeden tanıtılmaktadır.

Not: Birden fazla iş yeriniz varsa ve hepsinin ayrı ayrı reklamını vermek istiyorsanız iletişime geçerek size özel fiyatımızı öğrenebilirsiniz.

Premium Kullanıcı Üyeliği5 TL / Ay

Premium üyelerimiz, Ogesti’de sponsorlardan gelen hediyelerde çekiliş hakkı kazanırlar. Sitenin tüm paylaşımlarından ve özelliklerinden yararlanma imkanı elde ederler. Premium olduğunuzda Sitede kendi yazılarınızı yayınlayabilir, Çekilişlerimize katılabilir ve Ogesti.com'u Karanlık modda kullanma hakkı kazanırsınız.  Üyelik sayfası için tıklayınız.

OgesMatik: 2 TL 

OgesMatik reklamcılık modeli, Ogesti.com'un geliştirdiği haber arası reklam modellemelerinden birisidir. Ogesti Kullanıcı deneyimini üst düzeyde tutmak için Ogesti ile işveren Seçtiği şehirde (Gün veya hafta içerisinde) yayınlanacak haberlerde rastgele reklam yayınlama hakkı kazanır. 

Örnek reklam modeli: Adana haberleri 10 Haber seçimi( 20 TL ÖDEME) yapan bir işveren, Ogestinin gün içerisinde veya hafta içerisinde Adana şehri ile ilgili paylaşacağı haberlerden 10 tanesinde reklamının yayınlandığını görür. haberler otomatik seçilmektedir. 

İnstagram Reklam: Ogesti sosyal medya ve Sıfırdan almanca Öğreniyorum sayfalarında Hikaye ve post paylaşımları yapmaktayız. Her iki sayfa için reklam ücretlerimiz Aşağıdaki gibidir.

Post: 75 TL

Hikaye(24 SAAT): 50 TL

Post + Hikaye: 100 TL

İletişim

Reklam sorumlusu: Fatih Altunbaş

İletişim : 0505 039 00 03

İletişim E-posta: [email protected]

Daha fazla iletişimde kalalım :)
Bizden haberleri daha hızlı almak için sosyal medyadan takip edebilir
E-posta listemize kayıt olabilrisiniz.