1
KRIPTO PARA
VLK Vulkania coin nedir, hangi borsalardan alınabilir? Detaylar Haberimizde
2022 Yılı içerisinde popüler olacağını düşündüğümüz coinlerden birisi de VLK coin yani Vulkania coin. Bize göre Coinmarketcap’ten daha etkileyici ve detaylı bir web sayfasına sahip olan bu borsa coinini sizlerle paylaşmak istedik. Bundan dolayı şimdiden sayfasını oluşturarak sizlere nasıl alınacağını ve ne olduğunu anlatacağız.
Fatih ALTUNBAŞ
kripto para
Pitbull Token Nedir? Pitbul Token Nereden alınır?
Gün içerisinde Mecx borsa listelemesinde yerini almasıyla gündem olan Pitbull Token nasıl alınır?
Fatih ALTUNBAŞ
kripto para
Kripto Para Borsaları Nasıl Çalışır?
Her ne kadar ilk adını duyurmaya başladığı zamanlarda çok fazla ciddiye alınmamış olsa da, kripto paralar son günlerin en çok konuşulan konularının başında geliyor. Bu piyasaya erken girerek çok büyük gelirler elde etmiş kişilerin artık daha görünür olması, her geçen gün daha fazla insanı bu piyasaya girmek için teşvik ediyor. Elbette bu piyasaya girer girmez hemen para kazanmaya başlamak her zaman mümkün olmayabilir. Eğer sağlıklı bir şekilde ilerlemek ve ne yaptığınızı bilerek hareket etmek istiyorsanız, kripto paraların aslında ne olduğunu ve kripto para borsalarının nasıl çalıştığını bilmek, içinde bulunacağınız süreci sizin için kolaylaştıracak ve daha doğru hamleler yapmanızı sağlayacaktır. Peki kripto para borsaları nasıl çalışır? Bu konuya bir cevap vermeye çalışalım…
Ogesti SONDAKIKA
kripto para
Bitcoin ile ilk defa sponsorluk anlaşması yapıldı
ICRYPEX Kripto Para Borsası, dünyada bir ilki gerçekleştirip Bitcoin ile ödeme yaparak sponsorluk anlaşmasına imza attı. 42 adet Bitcoin (yaklaşık 1,3 milyon USD) karşılığında yapılan sponsorluk anlaşmasına göre ICRYPEX, Türkiye’nin en büyük kulüplerinden Beşiktaş JK Erkek Basketbol A Takımı’na isim ve forma göğüs sponsoru oldu.
Ogesti SONDAKIKA
kripto para
Kripto para nedir? Kripto para güvenli midir?
Kripto para nedir? 2018’de Bitcoin’in yükselmesi sonucu daha çok kişiye duyulan kripto para birimleri bir çok insan tarafından sadece bir ismi “bitcoin” temsil ettiği düşünülsede aslında kripto para biriminin ortaya çıkışı ve içerdiği çeşitli dijital para çeşitleri ile bir hayli fazla. Bugün sizler ile detaylı bir şekilde Kripto paraların ne olduğunu, avantajları ve dezavantajları nedir, bunları inceleyeceğiz. Hadi başlayalım.
Ogesti SONDAKIKA
kripto para
Koindex, Türk Lirası üzerinden doğrudan kripto para satışına başladı
Japonya merkezli global dijital varlık alım satım platformu Koindex, Türk Lirası işlemlerine sıfır işlem komisyonuyla başladığını duyurdu.
Ogesti SONDAKIKA
kripto para
Uyurken para kazanmanızı sağlayacak pasif gelir kaynakları nelerdir?
Uyurken para kazanmanızı sağlayacak pasif gelir kaynakları, ilk etaplarda verdiğiniz emeklerin, zamanla siz uyurken para kazanmanızı sağlayacak şekilde büyümesini keyifle izletecek bu ek gelir kaynaklarını sizler için detaylı olarak araştırdık.
Ogesti SONDAKIKA
kripto para
En çok tercih edilen yatırım araçları hangileri?
En çok tercih edilen yatırım araçları hangileridir? 2020 Yılında Yatırım fırsatları artıyor. Kendinize hiç sordunuz mu? Benim banka hesabımdaki para hep aynı kalırken, diğer insanlar nasıl oluyor paralarını çalıştırabiliyorlar? Bugün sizler için en iyi denilebilecek herkesin tercih ettiği yatırım araçlarını inceleyeceğiz ve size bu konuda bilgi vereceğiz.
Ogesti SONDAKIKA
kripto para
Binance\'in 3. Yıl Dönümü Etkinliği!
Binance\'in 3. Yıl Dönümü Etkinliği! 250.000 $ Değerinde BNB, CHR ve PNT Tokenleri Dağıtılacak! Kriptopara gündemi kampanyalar
Ogesti SONDAKIKA
kripto para
Spor Endüstrisi için Kripto Para Geliştirildi
Blockchain tabanlı kripto para projesi Sportexcoin, spor kulüpleri, taraftarlar, sporcular ve yatırımcılar için yeni gelir kanalları oluşturma amacıyla faaliyete başladıklarını duyurdu. Kripto para gelişmeleri
Ogesti SONDAKIKA
kripto para
Alışverişlerde kripto para dönemi
BitayPay, alışverişlerde kredi kartı ya da banka kartı kullanmaksızın dijital cüzdanlarda bulunan kripto paralarla ödeme yapma imkanı sunacak.
Fatih ALTUNBAŞ
kripto para
Daha fazla iletişimde kalalım :)
Bizden haberleri daha hızlı almak için sosyal medyadan takip edebilir
E-posta listemize kayıt olabilrisiniz.