Ogesti.com 2 Yaşına Giriyor!

Yabancı dil eğitimi, Veri haberciliği ve haberler kategorilerinde hizmet sunan Ogesti, 16 Haziran 2021 tarihinde ilk yılını dolduruyor. İlk yıl mottosu “Üret” olan Ogesti İkinci yıl için mottosunu ’’Sen yaz’’ olarak güncelledi.
Paylaş

İlk yılında hedeflediği başarıları tamamlayan Ogesti, Almanca dersler ve veri haberciliğinde Google’da  binden fazla içerik üreterek ilk sayfalarda yer aldı. Şirketin Kurucusu Fatih Altunbaş yaptığı açıklamada, “ilk yılımızda bizler ürettik ve kullanıcılarımız ürettiğimiz içerikleri yakından takip ederek bizi destekledi. Şuanda bir çok başlıkta Ogesti.com’u Google ilk sayfalarında görmektesiniz. Yeni yaşımızda ise artık sözü kullanıcılarımıza bırakmak istiyoruz ve “Sen yaz” etkinliğimizi başlatıyoruz. “ dedi.

Sen Yaz Etkinlikleri Nasıl Olacak?

Ogesti web sayfasında içerik üretmek için belli başlı şartlar gerekiyor. Bunlar Çalıntı içerik olmaması, +18 içerik olmaması, Okunabilir içerik olması olarak sıralanıyor. Bunlardan emin olmak ve Ogesti’yi suistimal etmemek için Aylık 5 TL gibi bir ücretlendirme yapılıyor. Sen yaz etkinliklerinde ise kullanıcılar kendi uzman oldukları alanlarda içerikleri Ogesti’ye yükleyerek kendi içerikleri arasına reklam satın alabiliyorlar, Kendi ürünlerini pazarlayabiliyorlar ve Etkili içerikler üreterek Google üzerinden Sosyal medya hesaplarına kullanıcı çekebiliyorlar.

Ogesti Satıcısı olup para kazanmaya başlamak ister misin?

Ogesti.com minimum 10 içerik üreten kişiler için Ogesti yazarı olduklarına dair dijital bir sertifika gönderecek. Bu sertifikaya sahip olan kişiler Yazılarına reklam satın alabilecekler, Başka bir firmanın tanıtımını Ogesti üzerinde yazarak bundan kazanç elde edecekler.

Örnek: Yemek üzeirne içerikler yazan bir yazar, "Adana'da yemek yiyebileceğiniz en iyi mekanlar" adlı yazısına konu aldığı işletmelerden gidip kendi adına reklam alabilecek. Ogesti.com bu kazançtan hak talep etmeyecek.

"Ben yazı yazamam fakat geniş bir çevrem var" diyorsan "Davet Et kazan"

Sosyal medyada bir kitleye mi hitap ediyorsun? Bunu kazanca dönüştürmek çok kolay İ[email protected] adresine kendini tanıtan bir yazı gönder (sosyal medya adreslerini eklemeyi unutma)  Sana özel bir link oluşturalım. Sana özel hazırlanmış bu link ile birlikte sosyal medya’da tanıtım yap ve Premium üye olan her kullanıcı için para kazan.

Esnaf Davet Ederek Para Kazan

Koronavirüs ile Esnaflarımızın bir çoğu online olarak ürünlerini pazarlamaya başladılar. Bu pazarda binlerce firma olduğu için ön sayfalara çıkmak için reklam verilmesi ve kaliteli backlink alınması gerekiyor. Sende Çevrende Online sektöre önem veren firmaları bulup onların iletişim ve web sayfalarını Ogesti.com’a yılda 250 tl ye kayıt ederek, Kaydettiğin her firma başına 100 TL Kazanç elde edebilirsin. (Ödemeler esnaf kayıt olduktan sonra ilk 15 gün içinde bize belirttiğiniz banka hesabına yapılmaktadır.)

Daha iyi bir fikrin mi var? Genç girişimciler olarak gençlerimizin yanındayız. Fikirlerinizin dünya’ya açılması için bugün harekete geç ve bizimle iletişim kur.

Sosyal medya adreslerimiz

İnstagram, Twitter, Facebook

Daha iyi bir fikrin mi var?
Sizde yazarlık yapabilirsiniz.

Ogesti SONDAKIKA
Sondakika Haberleri
Yayın tarihi:
15/05/2021
Etiketler
ogesti, icerikuretmek, icerikureticiligi, onlinepazarlama, yazarol, blogyazarıolmak, parakazanmak
Sondakika, Kahramanmaraş Haber, Adana Haber, Osmaniye Haber, Mersin Haber, Antalya Haber, Hatay Haber, Isparta Haber, Burdur Haber ve Almanca Eğitim Sayfası
SONRAKİ
Adana Valisi ELBAN, Bayram Ziyaretlerine Devam Etti
Ramazan Bayramı vesilesiyle çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Vali Süleyman Elban, bayramın ikinci gününde de ziyaretlerini sürdürdü.
Ogesti SONDAKIKA
ogesti
BENZER İÇERİKLER
Mut’ta atıl bina paketleme tesisine dönüştürülecek
MERSİN HABERLERİ, Mersin’in Mut ilçesinde atıl durumdaki binanın paketleme tesisine dönüştürülmesi için çalışma başlatıldı.
Ogesti SONDAKIKA
haberler
“Kesin korunacak hassas alan“ ilan edilen Adanalıoğlu’nda temizlik çalışması
MERSİN HABERLERİ, Mersin’in Akdeniz ilçesinde “kesin korunacak hassas alan“ olarak tescil ve ilan edilen Adanalıoğlu’nda temizlik ve düzenleme çalışma..
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Yerli Fintech Uzaktan Çalışmaya Nasıl Adapte Oldu?
Yerli Fintech Uzaktan Çalışmaya Nasıl Adapte Oldu? İş dünyasının daha esnek ve çalışan odaklı modellere ihtiyacı pandemi sürecinde artarken, bünyesind..
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Daha fazla iletişimde kalalım :)
Bizden haberleri daha hızlı almak için sosyal medyadan takip edebilir
E-posta listemize kayıt olabilrisiniz.