Ogesti olarak bizleri yakından takip edenlerin bildiği gibi, amacımız Türkiye'de bulunan esnaflarımızı bir araya getirip her yıl sınırlı sayıda esnafı Ogesti bünyesine dahil ederek, Her yıl düzenli olarak fidan dikmeyi hedefliyoruz. Bunun haricinde Ogesti'nin kullanıcılarına sunmuş olduğu premium üyelik satın aldığınızda, esnaf olmasanız dahi (kişisel sosyal medya hesabınız)'da paylaştığınız içerikleri kullanıcılara web sitesi zahmetine girmeden sunmak istediğinizde, Her ay / 5 tl karşılığında (siyasi ve toplumu ayrımlaşmaya itecek içerikler, uygun olmayan içerikler haricinde) paylaşım hakları bulunmaktadır. 

AYLIK /5 TL Ücret ödeyerek araştırma, hobi vb. konularda kendi içeriklerinizi üretebilir ve makaleler bölümünde paylaşarak sosyal medya kullanıcılarınıza daha profesyonel bir imaj ile kendinizi tanıtabilir ayrıca Ogesti kullanıcılarına da kendi içeriklerinizi göstererek dış kaynaklardan (google üzerinden) binlerce kişiye instagram sayfanızı ve kendinizi tanıtma şansı elde edersiniz. 

Ogesti'de premium üye olup anında Google içerik üreticisi olmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.  Siz yazılarınızı yazıp yayınlayın gerisini biz halledelim.

üyelik

Daha fazla iletişimde kalalım :)
Bizden haberleri daha hızlı almak için sosyal medyadan takip edebilir
E-posta listemize kayıt olabilrisiniz.