VLK Vulkania coin nedir, hangi borsalardan alınabilir? Detaylar Haberimizde

2022 Yılı içerisinde popüler olacağını düşündüğümüz coinlerden birisi de VLK coin yani Vulkania coin. Bize göre Coinmarketcap’ten daha etkileyici ve detaylı bir web sayfasına sahip olan bu borsa coinini sizlerle paylaşmak istedik. Bundan dolayı şimdiden sayfasını oluşturarak sizlere nasıl alınacağını ve ne olduğunu anlatacağız.
Paylaş

Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte, ileride popüler olacağını düşündüğümüz coinlerden birisi de VLK coin yani Vulkania coin olarak değerlendirilmektedir. Bundan dolayı şimdiden sayfasını oluşturarak sizlere nasıl alınacağını paylaşmak istedik.

Vulkania Coin Nedir?

25 Nisan 2021 tarihinde lansmanı yapılan Vulkania Coin ekibi kendisini şu şekilde tanımlıyor; Kripto topluluklarının favori coin ve tokenları için tamamen işlevsel blok zinciri panoları oluşturulmasına yardımcı olan uygulamalar geliştiriyoruz.

Vulkania, kripto topluluklarının blockchain panolarını kolay bir şekilde oluşturmasına ve yapılandırmasına izin vermek istiyor ve bunu aşağıdaki özellikler ile destekliyor.

  • Birden fazla Blockchain desteği (BSC, ETH, DOT…)
  • Birden çok API / Ağ Geçidi Kullanma
  • Özel gelişim
  • Tamamen özelleştirilebilir
  • Belirteç yardımcı programı
  • Burns

vlk coin

Vulkania Coin Nasıl Alınır, Hangi Borsalarda Bulunur?

Vulkania yani VLK Coin, güçlü ve dinamik ekibi ile sürekli gelişmekte olan bir coin. PancakeSwap’ın Binance Smart Chain ağında bulunan ve ayrıca Hotbit üzerinde bulunan Vulkania Coin için satın alımını aşağıdaki bağlantı üzerinden Hotbit’e üye olarak alabilirsiniz.

Vulkania Topluluk Bilgileri

Vulkania Coin web sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Coin’in twitter hesabına bu link üzerinden ulaşabilirsiniz. An itibariyle VLK Coin arz miktarı 40.000.000 Maximum değerindedir. Marketcap Sıralaması 9 Ocak 2022 itibariyle 3742 / 5727 dir.

VLK Coin ile ilgili yorumunuzu sayfamıza üye olarak aşağıda belirtebilir ve VLK Coini bulmamızda büyük desteği olan Pitbull coin'i incelemek için tıklayabilirsiniz. 

 

Daha iyi bir fikrin mi var?
Sizde yazarlık yapabilirsiniz.

Fatih ALTUNBAŞ
Admin
Yayın tarihi:
09/01/2022
Etiketler
vlkcoin, vulkaniacoin, vulkaniacoinnedir, vulkaniacoinnasılalinir, vlkcoinnedir, vlkcoinhangiborsalarda
.
SONRAKİ
Başkan Onaran: Gazeteciler, Toplumun Rehberidir!
Uluslararası Gazeteciler İnternet Yayıncıları ve Yazarlar Derneği (UGİYAD) Genel Başkanı Kenan Onaran, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada; gazetecilik mesleğinin önemine değinerek Gazetecilerin yaptıkları haber, paylaştıkları bilgi ve yol gösterici misyonu ile toplumun rehberi olduğunu ifade etti.
Fatih ALTUNBAŞ
fatih
BENZER İÇERİKLER
Maraş dondurmasına lezzetini veren salep fideleri toprakla buluşturuldu
Kahramanmaraşlı dondurma ustasının 22 yıl önce başlattığı çalışmalar sonucu bahçede yetiştirilmesi sağlanan salep fideleri, KSÜ akademisyenlerinin kat..
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Adana’daki orman yangınlarıyla ilgili yakalanan 4 şüpheli serbest bırakıldı
Adana’nın Feke ve İmamoğlu ilçelerinde çıkan orman yangınlarıyla ilgili gözaltına alınan 4 şüpheli adli kontrol şartıyla salıverildi...
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Hatay’daki orman yangınını söndüren alev savaşçılarının soğutma çalışması sürüyor
HATAY HABERLERİ, Hatay’ın Antakya ilçesinde kontrol altına alınan orman yangınında, hava araçlarının yanı sıra 900 orman işçisi soğutma çalışmasını sü..
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Daha fazla iletişimde kalalım :)
Bizden haberleri daha hızlı almak için sosyal medyadan takip edebilir
E-posta listemize kayıt olabilrisiniz.