Koindex, Türk Lirası üzerinden doğrudan kripto para satışına başladı

Japonya merkezli global dijital varlık alım satım platformu Koindex, Türk Lirası işlemlerine sıfır işlem komisyonuyla başladığını duyurdu.
Paylaş

Koindex açıklamasında, 200 TL ve üzeri para yatırma işlemlerinde komisyon ücretini Koindex’in üstleneceği belirtilirken, kullanıcılar TL ile kripto alımlarını tamamen ücretsiz gerçekleştirecek. Bu kampanya yalnızca PeP cüzdanı ile yapılacak yüklemelerde geçerli olacağını belirtti.

TL ile geleneksel piyasa ürünlerine de yatırım yapılabilecek

Konuyla ilgili açıklamalar yapan Koindex CEO’su Anthony D. Knode, “TL ile hizmet vermeye başladık ve şu an için sadece satın alma hizmeti veriyoruz. Yakında kullanıcıların TL ile ticaret yapabilmesi için birçok yeniliği duyuracağız. Kullanıcılar sadece Bitcoin ve diğer kripto ticareti yapmakla kalmayacak, aynı zamanda hisse senetleri, vadeli işlemler, emtialar, değerli metaller, foreks gibi diğer geleneksel piyasa ürünlerine de Koindex üzerinden yatırım yapabilecek. Buradaki kilit nokta ise bu ticari faaliyetten elde edilen ücretlerin KOIN adını verdiğimiz kendi kripto paramıza sahip olanlara ek bir gelir akışı sağlayacak şekilde paylaştırılması ve dağıtılması.” dedi.

Yatırımcıları korumak için alışverişleri güvence altına alıyor

Koindex üzerinden yapılan ticaretin belirli kuralları olduğunu ifade eden Knode, “Her hafta pazartesi günü, yüzde 10'luk üst ve alt limitlerle fiyat sıfırlama yapılıyor. Bu, pompalama ve boşaltma olaylarını önlemek, yatırımcıları korumak amacıyla oluşturulmuş bir sistem. Ayrıca, kullanıcıları uzun vadede KOIN bulundurmaya da teşvik ediyor. Fon yeterince büyüdüğünde,  KOIN sahipleri için değeri en üst düzeye çıkarmak adına geri satın alma etkinlikleri de sunmayı hedefliyoruz. Gelecekte bu üst ve alt fiyat limitlerini kaldırarak,  KOIN’in kendi yeni fiyat keşif biçimine sahip olmasına izin vermeyi düşünüyoruz. Bunun da  KOIN sahipleri için faydayı en üst düzeye çıkaracağına inanıyorum. Böylece küresel bir ticaret platformu olma yolunda ilerlemeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

İlginizi çekebilecek diğer konularımız;

En çok tercih edilen yatırım araçları hangileri?

 

     

Daha iyi bir fikrin mi var?
Sizde yazarlık yapabilirsiniz.

Ogesti SONDAKIKA
Sondakika Haberleri
Yayın tarihi:
16/11/2020
Etiketler
koindex, kriptoparaalimi, kriptoticaret
Sondakika, Kahramanmaraş Haber, Adana Haber, Osmaniye Haber, Mersin Haber, Antalya Haber, Hatay Haber, Isparta Haber, Burdur Haber ve Almanca Eğitim Sayfası
SONRAKİ
Kovid-19 tedavisi gören Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Karalar taburcu edildi
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle tedbir ve tedavi amacıyla hastanede olan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın taburcu edildiği bildirildi.
Ogesti SONDAKIKA
ogesti
BENZER İÇERİKLER
Ağrı’da şehit edilen uzman çavuşun Mersin’deki ailesine şehadet haberi verildi
Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesi hududunda İran istikametinden sızma girişiminde bulunan PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan piyade uzman çavuş..
Ogesti SONDAKIKA
haberler
İYİ Parti Milletvekili Aylin CESUR Miraç Kandili Mesajı Yayınladı
İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur’un Miraç Kandili tebrik mesajına Ogesti aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Antalya’da ormanlık alanlardan toplanan kuzugöbeği mantarı gelir kapısı oldu
Antalya’nın Kaş ilçesinde vatandaşlar doğadan topladıkları kendiliğinden yetişen kuzugöbeği mantarını satarak gelir elde ediyor.
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Daha fazla iletişimde kalalım :)
Bizden haberleri daha hızlı almak için sosyal medyadan takip edebilir
E-posta listemize kayıt olabilrisiniz.