Binance\'in 3. Yıl Dönümü Etkinliği!

Binance\'in 3. Yıl Dönümü Etkinliği! 250.000 $ Değerinde BNB, CHR ve PNT Tokenleri Dağıtılacak! Kriptopara gündemi kampanyalar
Paylaş

Binance,3. yıl dönümünü kutlamak amacıyla toplamda 10 bin BNB, 180 bin CHR ve 75 bin PNT tokeni hediye edeceği etkinlik dönemi sırasında, tamamlamaları için tüm Binance kullanıcılarına yönelik görevlerden oluşan bir hediye programı düzenliyor! 

Yarışma 11 Temmuz 2020 ila 18 Temmuz 2020 tarihleri arasında devam edecek.

Binance Kampanyada şu ifadelere yer verdi;

Özel BNB Hediye Promosyonu ile 10.000 BNB Dağıtılacak!

Etkinlik dönemi boyunca Binance spot alım-satım çiftlerinde (CHR ve PNT içeren çiftler hariç), Binance marjinde (çapraz ve izole marjin), Binance uzun vadeli İşlemlerde, Binance opsiyonlarda veya BLVT'de işlem yapan tüm kullanıcılar açılmamış bir hediye alacak. Bu hediyeyi arkadaşlarınız ile paylaşın. Arkadaşınız hediyeyi açarsa, hem siz hem de arkadaşınız rastgele miktarlarda verilecek BNB tokenlerini hediye olarak alacaksınız. Toplam ödül havuzu 10.000 BNB olup, tek bir hediyeden bir kullanıcının kazanabileceği maksimum tutar 100 USD değerinde BNB'dir.

Özel CHR Hediye Promosyonu ile 180.000 CHR Dağıtılacak!

Etkinlik dönemi boyunca CHR/BNB, CHR/BTC ve CHR/USDT işlem çiftlerinin herhangi birinde alım satım yapan tüm kullanıcılar açılmamış bir hediye alacak. Bu hediyeyi arkadaşlarınız ile paylaşın. Arkadaşınız hediyeyi açarsa, hem siz hem de arkadaşınız rastgele miktarlarda verilecek CHR tokenlerini hediye olarak alacaksınız. Toplam ödül havuzu 180.000 CHR olup, tek bir hediyeden bir kullanıcının kazanabileceği maksimum tutar 100 USD değerinde CHR'dir.

Özel PNT Hediye Promosyonu ile 75.000 PNT Dağıtılacak!

Etkinlik dönemi boyunca PNT/BTC veya PNT/USDT işlem çiftlerinin herhangi birinde alım satım yapan tüm kullanıcılar açılmamış bir hediye alacak. Bu hediyeyi arkadaşlarınız ile paylaşın. Arkadaşınız hediyeyi açarsa, hem siz hem de arkadaşınız rastgele miktarlarda verilecek PNT tokenlerini hediye olarak alacaksınız. Toplam ödül havuzu 75.000 PNT olup, tek bir hediyeden bir kullanıcının kazanabileceği maksimum tutar 100 USD değerinde PNT'dir.

Ogesti Dijital üyelik

 

Daha iyi bir fikrin mi var?
Sizde yazarlık yapabilirsiniz.

Ogesti SONDAKIKA
Sondakika Haberleri
Yayın tarihi:
14/07/2020
Etiketler
binancekampanya, binance2020, kriptopara, kampanyalar, temmuz2020
Sondakika, Kahramanmaraş Haber, Adana Haber, Osmaniye Haber, Mersin Haber, Antalya Haber, Hatay Haber, Isparta Haber, Burdur Haber ve Almanca Eğitim Sayfası
SONRAKİ
Yeni normale Yeni Virüs Etkisi
İGİAD Başkanı Ayhan Karahan, Sanayi ve Ticaret Odalarına; Sendikalara, İş Dünyasına, Sivil Toplum Kuruluşlarına çağrıda bulundu. \"virüse cephe alarak birlikte mücadele edelim\"
Ogesti SONDAKIKA
ogesti
BENZER İÇERİKLER
Antalya’da baba ve oğlu evlerinde ölü bulundu
Antalya’nın Kepez ilçesinde baba ve oğlu evlerinde ölü bulundu.
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Adana’da orman yangını çıktı
SON DAKİKA Adana’nın Kozan ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangına müdahale ediliyor.
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Adana’da araziye terk edilen yaklaşık 300 civciv korumaya alındı
Adana’nın merkez Çukurova ilçesinde araziye terk edilen yaklaşık 300 civciv, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından korumaya alındı...
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Daha fazla iletişimde kalalım :)
Bizden haberleri daha hızlı almak için sosyal medyadan takip edebilir
E-posta listemize kayıt olabilrisiniz.