2019 Film Tavsiyeleri – En iyi 2019 Filmleri

2019 Yılında Vizyona Giren en iyi filmleri, Evden çıkmamak için izleyecek film mi arıyorsunuz? Film türleri olarak sizlere 2019’un en iyi bilim kurgu filmlerini, 2019’un en iyi yabancı filmlerini içeriğimize ekledik. 2019’un en iyi filmlerini mi arıyorsunuz? Sizde “Hangi filmi izlesem?” diye düşünenlerdenseniz. İşte sizin için hazırladığımız, izlerken sizleri farklı dünyalara taşıyacak 2019’un en iyi filmleri.
Paylaş

2019’un En iyi Filmleri Hangileri?

2019’un Fantastik, Aksiyon, Bilim Kurgu Türünde Filmler Listemize Imdb ve Beyaz perde anlatımları ve kullanıcılar tarafından alınan olumlu dönüş sonucu eklenmiş filmlerdir. Filmlerin sıralaması karışık verilmiştir.

2019’un Fantastik, Aksiyon, Bilim Kurgu Türünde Filmler

Maleficent: Mistress of Evil (Malefiz: Kötülüğün Gücü) -2019 Film

Süre: 1 Saat 58 Dakika

Malefiz kötülüğün gücü imdb: 6,7

Malefiz Kötülüğün Gücü Film Konusu Nedir?

malefiz kötülüğün gücü filmi 2019

 Malefiz: Kötülüğün Gücü, Malefiz ve Aurora arasındaki karmaşık ilişkiye odaklanıyor. Yıllar Maleficent ve Aurora'ya iyi davranmıştır. İlişkilerinde kalp kırıklıkları, intikam ve daha birçok duyguyu barındıran film ’de,  Büyük Savaş içerisinde Maleficent ve Aurora ise ayrı düşer. Sadakatlerini test eden bu durum, ikisinin gerçek bir aile olup olmadıklarını sorgulamalarına neden olur. 2019 Amerikan kara fantastik macera filmi. Angelina Jolie'nin rolünü canlandırması için döndüğü 2014 filmi Malefiz'in bir devamıdır.

 

Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi (2019 Film)

Süre: 2 Saat 22 Dakika

Beyaz Perde: 3,4

Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi Konusu nedir?

star Wars

Kylo Ren, Büyük Lider Snoke'u öldürmesinin ardından İlk Düzen'in yeni Büyük Lider'i olmuştur. Acımasız yönetiminin altında galaksi yavaş yavaş umutsuzluğa kapılmaktadır. Luke Skywalker'ın Güç'le birleşmesinden sonra Rey, kendi içindeki gücü benimsemiş, onu geçmişte tutan bağlarını kesmeyi başarmıştır. Kylo Ren ve Rey'in arasındaki çatışma giderek artarken Direnişi büyütmeye çalışan Poe ve Fin, karanlığın ve aydınlığın savaşı galaksideki tüm dengeleri değiştirecektir. J. J. Abrams tarafından yönetilen 2019 yapımı ABD uzay operası filmi. Yıldız Savaşları devam üçlemesinin üçüncü ve genelde serinin son filmidir.

 

X-Men: Dark Phoenix (2019 Film)

Süre: 1 Saat 54 Dakika

X-Men: Dark Phoenix Imdb: 5,8

X-Men Dark Phoenix Konusu  Nedir?

xmen dark phoenix film konusu

X-Men ekibinin karşısında şimdiye kadarki en zorlu ve güçlü düşmanları vardır; içlerinde biri olan Jean Grey. Uzaydaki bir kurtarma görevi sırasında, Jean gizemli kozmik bir güç tarafından darbe alır. Marvel Comics'in X-Men karakterlerinden uyarlanan ve 20th Century Fox tarafından dağıtılan ABD yapımı süper kahraman filmi. X-Men film serisinin on üçüncü ve yeni bir X-Men üçlemesinin başlangıç filmi olacaktır.

 

Örümcek-Adam: Evden Uzakta 2019 Film

Süre: 2 Saat 10 Dakika

Örümcek-Adam: Evden Uzakta Beyaz Perde: 4,0

Örümcek-Adam: Evden Uzakta Film Konusu Nedir?

Örümcek-Adam: Evden Uzakta Film Konusu Nedir? 2019 Film tavsiye

Örümcek-Adam: Evden Uzakta, arkadaşları ile gittiği okul gezisi sırasında gizemli bir görev üstlenmek zorunda kalan Peter Parker'a odaklanıyor. Örümcek Adam macerasının 2. devam halkası olan filmde Peter Parker’ı bir kez daha milyonlarca hayran kazanan yeni nesil Örümcek Adam Tom Holland canlandırıyor. Genç Peter Parker’ın maceralarının anlatılacağı filmin yönetmenliğini Jon Watts üstleniyor.

 

Avengers End Game (2019 Serisi)

Süre: 3 Saat 2 Dakika

Avengers End Game imdb: 8,4

Avengers End Game Konusu Nedir?

Avengers End Game filmi

 "Avengers Infinity War"ın devamı olan Avengers End game Filmi, Avengers Infinity War filminde Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden birçok kahraman yok olmuştur ve dünya umutsuz haldedir. Dünya üzerinde kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk kendi yaslarını tutmaktayken, Iron Man ve Nebula ise kontrol edemedikleri bir uzay gemisinin içinde, uzay boşluğunda sürüklenmektedirler. Süper kahramanlar takımı için işler pek de iyi görünmemektedir. Ancak Ant-Man, yeni bir umut ışığı olacaktır. Daha önce var olduğunu bilmedikleri bölgeler, kahramanlar ve evrenlerin varlığını öğrenen ekip, Thanos'un kurduğu bu çarpık dengeyi değiştirmek ve kendilerinden alınanı geri getirmek için hayatlarının en büyük mücadelesine girişeceklerdir. Hepsi kişisel olarak önem verdikleri şeyleri kaybetmiş olan kahramanlarımız için intikam vakti gelmiştir.

 

Godzilla II: Canavarlar Kralı (2019 Film)

Süre: 2 Saat 12 Dakika

Beyaz Perde:3,6

Godzilla II: Canavarlar Kralı Konusu Nedir?

Godzilla 2 film konusu

Godzilla'nın Mothra, Rodan ve ezeli düşmanı olan üç başlı King Ghidorah ile çatışması ve bu esnada insanlığın var oluşunun dengesini bozmasını konu ediyor. Michael Dougherty tarafından yönetilen ve Dougherty tarafından Zach Shields ile birlikte yazılan bir 2019 Amerikan filmi.

 

Captain Marvel (2019)

Süre: 2 Saat 5 Dakika

Captain Marvel İmdb: 6,9

Captain Marvel Film Konusu nedir?

Captain Marvel film konusu

 Carol Danvers'ın Captain Marvel'a dönüşümünden değil, Carol Danvers'ın Captain Marvel olarak dünyaya düşüşünden ilerliyor. Süper güçlere sahip, güzel bir kadın olarak dünyaya düşen Carol Danvers, gezegeni keşfettikçe kimi görüntüler hatırlamaya başlar. Geçmişte gezegenimizde yaşadığını ve burada bir hayatı olduğunu hatırlamaya başlayan genç kadının güvenebileceği tek kişi ise SHIELD çalışanı Nick Fury'dir. Geçmişini keşfettikçe kendine dair bilmediği yeni detayları keşfeden süper kahraman, bir yandan da şekil değiştiren düşmanları Skrull ırkı ile onu ölümden kurtararak kendileri gibi güçlü yapan erdemli Kree ırkı arasındaki savaşta önemli bir rol oynamaktadır. İki ırkın Dünya gezegeni üzerindeki savaşında bir taraf seçmek zorunda kalan Carol, bir süper kahraman olmanın gerçek anlamını keşfedecektir. Captain Marvel, Marvel Sinematik Evreni kapsamındaki yirmi birinci filmdir.

 

Shazam 6 Güç (2019)

Süre: 2 Saat 12 Dakika

Beyaz perde: 3,8

Shazam Filmi Konu Nedir?

Shazam 6 Güç film konusu

 Herkesin içinde bir süper kahraman yatar, kimileri için bu birkaç sihirli sözcük ile ortaya çıkabilir! 1939 yılında yaratılan süper kahraman Shazam, genç Billy Batson'ın ihtiyaç anlarında sihirli sözcükleri söyleyerek dönüşebildiği bir süper kahraman. Sihirli sözcükleri söylediği an dünyanın en güçlü ölümlüsüne dönüşen karakter, gündelik hayatında okul ödevleri gibi meselelerle boğuşurken, süper kahraman olduğunda da dünyanın güvenliği için mücadele veriyor. Süleyman'ın bilgeliği, Herkül'ün gücü, Atlas'ın dayanıklığı, Zeus'un görlemi, Aşil'in cesareti ve Merkür'ün hızına sahip olan karakter, edindiği güçlerin sahiplerinin baş harfleri ile S.H.A.Z.A.M. adını alıyor. Peki bu güçlü yetişkin bedenini yöneten küçük bir çocuğun ruhu bir araya gelince ortaya nasıl bir kahraman çıkıyor? Shazam, DC Comics tarafından çekilen bir süper kahraman filmidir.

 

2019 Aile / Komedi Türünde Filmler

 

Oyuncak Hikayesi 4

Süre: 1 Saat 40 Dakika

Beyaz Perde : 4,1

Oyuncak Hikayesi 4 Konusu Nedir?

Oyuncak Hikayesi 4 film konusu

Kaşıktan yapılma bir oyuncak olan Forky’nin atıldığı macerayı konu ediyor. Bir geri dönüşüm projesi ile yaratılan Forky, oyuncak olduğunu asla kabul etmez. Tek kullanımlık bir kaşıktan yapılma bir oyuncak olsa da o oyuncak olmadığı konusunda ısrarcıdır. Kendisini Bonnie’nin odasına ait hissetmeyen Forky, dünyadaki amacının ne olduğunu düşünmeye başlar. Kendisini oyuncaklardan biri olarak görmediği için Bonnie’nin yanında kalmak zorunda hissetmeyen Forky, dünyadaki amacını kaşık olarak yerine getirmeye karar verir. Ancak onun oyuncak olarak üstesinden gelmesi gereken bambaşka bir görevi vardır. Oyuncak Hikayesi 4, 2019 yılı ABD yapımı 3D animasyon komedi-macera filmi. Oyuncak Hikayesi serisinin dördüncü filmi. Josh Cooley tarafından yönetildi.

 

Fantastik/Romantik Filmler 2019

Aladdin (2019)

Süre: 2 Saat 8 Dakika

Aladdin İmdb : 7

Aladdin Filmi Konusu Nedir?

Aladdin filmi konusu

Aladdin, sihirli bir lamba sayesinde sevdiği kıza ulaşmaya çalışırken, kendisini zorlu bir maceranın içerisinde bulan bir gencin hikayesini konu ediyor. Aladdin, zamanını Agrabah şehrinde pazardan yiyecek çalarak geçiren fakir bir gençtir. Gecelerini, şehrin farklı bölgelerinde uyuyarak geçirirken, gündüzlerini ise hırsızlığa ayırmaktadır. Ancak yaşam tarzına rağmen aslında Aladdin'in altın gibi bir kalbi vardır. Onun macerası, tuhaf babası tarafından zorla evlendirilmeye çalışılan bir genç kızla tanıştığı zaman başlar. 1992 yılında vizyona giren Animasyon filmi Aladdin'nin yeni bir versiyonudur.

 

 2019 Dram Filmleri

Matthias ve Maxime 2019

Süre: 1 Saat 59 Dakika

Matthias ve Maxime İmdb: 6,8

Matthias ve Maxime Film Konusu Nedir?

Matthias ve Maxime film konusu

Matthias ve Maxime, çocukluk arkadaşı olan iki gencin hayatına odaklanıyor. Matthias ile Maxime, çocukluktan beri bir arada olan iki yakın arkadaştır. Rol aldıkları bir kısa film, iki arkadaşın hem hayatının değişmesine hem de arkadaşlıklarının sarsılmasına neden olur. Film de, 20’li yaşlarda olan gençlerin yaşadığı sorunlar, aşk, ilişkiler ve gerçek dostluk gibi kavramlara odaklanılıyor.

7. Koğuştaki Mucize 2019

Süre: 2 Saat 12 Dakika

Beyaz Perde: 4,6

7. Koğuştaki Mucize Konusu Nedir?

7. Koğuştaki Mucize Konusu

7 yaşındaki kızı ile aynı zeka yaşına sahip bir babanın adalet arayışını konu ediyor. 1983 yılında bir Ege kasabasında küçük bir kız ölür. Ölen küçük kız sıkıyönetim komutanının kızıdır ve onun ölümünün sorumlusu olarak babaannesi ile yaşayan ve 7 yaşında bir kızı olan Memo görülür. Memo, her ne kadar suçsuz olduğunu anlatsa da kimse ona inanmaz. Mehmet Ada Öztekin'in yönetmenliğini, Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon, İlker Aksum, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Yurdaer Okur ve Sarp Akkaya'nın başrollerini paylaştığı Türk yapımı dram filmi. Güney Kore yapımı Miracle in Cell No.7'den uyarlanmıştır.

 

Saklı Gerçekler 2019

Süre: 1 Saat 46 Dakika

Saklı Gerçekler İmdb: 6,5

Saklı gerçekler Filmi Konusu Nedir?

Saklı gerçekler Filmi Konusu Nedir

Saklı Gerçekler, genç bir kız ve onun aktris olan annesi arasındaki ilişkiye odaklanıyor. Fabienne Dangeville, Fransız sinemasının en gözde yıldızlarından biridir. Onun hayatı, onu seven ve hayran olan erkekler arasında hüküm sürerek geçmiştir. Artık yaşlanan oyuncu, anılarını paylaştığı bir kitap yayınlar. Annesinin hayatına dair olan kitabı okuyan Lumir, büyük bir şok geçirir. Anne – kız arasında ki büyük yüzleşmeye hazır olun. 2019 Fransız-Japon drama filmi.

 

Fourteen 2019

Süre: 1 Saat 34 Dakika

Fourteen imdb: 7

Fourteen Film Konusu

Fourteen Film Konusu nedir

Fourteen: Jo, on yıl boyunca teşhis edilmemiş akıl hastalığı ya da uyuşturucu nedeniyle hayatının güç geçtikçe kötüye gidişini seyreden bir kadındır. O, bu sıkıntılı sürecinde yakın bir arkadaşından büyük destek görür. Ancak arkadaşı Jo'ya yardım ederken bazı durumlarda kendisini korumak için kendini geri çekmeye başlar. Dan Sallitt tarafından yazılan ve yönetilen 2019 Amerikan bağımsız filmi.

 

Her name İs Petrunya - Onun adı petrunya 2019

Süre: 1 Saat 40 Dakika

Her name İs Petrunya Imdb: 6,9

Her Name İs Petrunya Film Konusu Nedir?

Her Name İs Petrunya Film Konusu Nedir

Onun adı petrunya Filminde Sadece erkeklerin katılabileceği geleneksel bir törene müdahale eden genç bir kadının hikayesi konu ediliyor. Törene katılan erkekler, rahip tarafından suya atılan haçı çıkarmak için birbirleri ile yarışır. Haçı bulmayı başaran kişinin ise bir yıl boyunca kutsandığına, refah ve servete kavuşacağına inanılmaktadır. Törene bir şekilde dahil olan Petrunya bir anda elinde haçı bulur ve sonrasında erkekler tarafından saldırıya uğrasa da Petrunya’nın haçı vermeye hiç niyeti yoktur. 2019 Makedon drama filmi. 69. Berlin Uluslararası Film Festivali'nde Altın Ayı için yarışmak üzere seçildi.

 

The Boy Who Harnessed the Wind – Rüzgarı Dizginleyen Çocuk 2019

Süre: 1 Saat 53 Dakika

Rüzgarı Dizginleyen Çocuk Imdb: 7,6

The Boy Who Harnessed the Wind Konusu

The Boy Who Harnessed the Wind

The Boy Who Harnessed the Wind filmi, maddi imkansızlıklar sonucu okuldan atılan 13 yaşındaki bir çocuğun hikayesini konu ediyor. Zeki bir çocuk olan William, ailesinin yaşadığı maddi zorluklar yüzünden çok sevdiği okulundan atılır. Filmde genç Malavili Mucidin başından geçen olaylar anlatılmakta. 2019 Sundance Film Festivali'nde gösterime giren filmin dağıtımı Netflix tarafından üstlenilmiştir.

 

Üzgünüz, Size Ulaşamadık – Sorry we Missed You 2019

Süre: 1 Saat 41 Dakika

Üzgünüz, Size Ulaşamadık İmdb: 7,7

Sorry we Missed You Filminin konusu ne?

Sorry we Missed You

Yaşanan mali krizle baş etmeye çalışan bir ailenin hikayesi konu ediliyor. 2008 yılında yaşanan mali kriz, Ricky ve ailesini ciddi bir sıkıntıya sürükler. Eski rahatlarına kavuşmaya çalışan aile, karşılarına çıkan bir fırsatı değerlendirmeye karar verir. Biri, yeni bir minibüs ile serbest zamanlı olarak bir teslimat sürücülüğü, diğeri de bakıcılık yapmak zorunda kalır. Ailelerini geçindirmek ve dünyada ayakta kalmak için kendilerini işe vermek zorunda kalan çift, bu zorlu süreçte kendilerini büyük bir kırılmanın ortasında bulur. 2019 İngiliz-Fransız-Belçika drama filmi.

 

Kız Kardeşler 2019

Süre: 1 Saat 48 Dakika

Beyaz Perde: 5- 3,1

Kız Kardeşler Filmi Konusu Nedir?

Kız Kardeşler Filmi Konusu Nedir

Kız Kardeşler Filmi, Annelerinin ölümünün ardından farklı yollara savrulmak zorunda kalan üç kız kardeşin hikayesini konu ediyor. Reyhan, Nurhan ve Havva küçük yaşta öksüz kalan üç kız kardeştir. Annelerinin ölümünün ardından kardeşler, kasabaya farklı ailelerin yanına besleme olarak gönderilir. Birbirlerinden ayrılmak zorunda kalan kardeşler, yeni yaşamlarına uyum sağlamakta epey zorlanır. Kızlar, yanlarında kaldıkları ailelerin yanında tutunamayınca, baba ocağına geri gönderilir. Aradan geçen yılların ardından köylerine dönen kardeşler, Yıllardır Kaçtıkları gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalırlar. Film 2019 çıkışlı dramatik filmdir. Yapımcılığını Nadir Öperli'nin gerçekleştirdiği film, Türkiye, Almanya, Hollanda ve Yunanistan ortak yapımıdır.

 

Dram/Müzikal Filmler

Aslan Kral - The Lion King 2019

Süre: 1 Saat 58 Dakika

Aslan Kral Imdb: 6,9

 Aslan Kral Film Konusu

 Aslan Kral Film Konusu

 Aslan Kral, Jon Favreau tarafından yönetilen bir Amerikan animasyon filmidir.  Yavru bir aslan olan Simba’nın maceralarını konu ediyor. Ormanın kralı olan babası Mufasa'ya hayran bir yavru aslan olarak mutlu bir hayat süren Simba, sinsi amcası Scar'ın planlarından habersizdir. Animasyon Filmleri seviyorsanız Aslan Kral tam size göre.

 

Dram/Komedi Filmleri

Jojo Rabbit – Tavşan Jojo 2019

Süre: 1 Saat 48 Dakika

Tavşan Jojo Imdb: 8

Tavşan Jojo Konusu Nedir?

Tavşan Jojo Konusu Nedir

Tavşan Jojo, Caging Skies adlı kitaptan uyarlanmış, Taika Waititi tarafından yazılmış ve yönetilmiş bir 2019 Amerikan komedi-drama filmi. Annesinin evlerinde bir kızı sakladığını öğrenen bir gencin hikayesini konu ediyor. Hitler'in gençlik kamplarında yer alan Jojo Betzler adındaki bir çocuk, annesinin evlerinde Yahudi bir kızı gizlice misafir ettiğini öğrenir. Hitler ve Yahudiler arasında ki uyumu da yorumlamayı size bırakıyoruz. Bakalım tavşan kardeşimizin içinde ki hayali Hitlere karşı gelebilecek mi?

 

Celle Que Vous Croyez – Hangi Kadın 2019

Süre: 1 Saat 41 Dakika

Hangi Kadın Imdb: 6,9

Hangi Kadın Film Konusu Nedir?

Celle Que Vous Croyez

Hangi Kadın, Safy Nebbou'nun yönettiği bir 2019 Fransız drama filmi. Kendisini sanal bir dünyanın içinde bulan bir kadının hikayesini konu ediyor. 50 yaşında ki bir Kadın’ın ayrıldığı sevgilisine geri kavuşmak için sosyal medya’nın gücünü kullanmasını anlatan film de hayatın gerçeklerini ve Sosyal Medya’nın gerçeklerini sonuna kadar hissedeceksiniz.

 

Om Det Oändliga - Sonsuzluk Üzerine 2019

Süre: 1 Saat 18 Dakika

Beyaz Perde: 3,2

Sonsuzluk Üzerine Filminin Konusu

Sonsuzluk Üzerine Filminin Konusu

Roy Andersson'un yönettiği 2019 İsveçli bir dram filmi. Hayatın acı ve tatlı taraflarını gözler önüne seriyor. Roy Andersson'un Binbir Gece Masalları’nın anlatıcısı Şehrazad’ın öykü anlatımından ilham alarak çektiği filmde, kendilerini sırılsıklam yapan yağmurun altında kızını doğum günü partisine götüren bir babanın, inancını yitirmeye başlayan bir rahibin, aşkı hiç tatmamış bir adamın, bir kafenin dışında özgürce dans eden kızların hikayesini konu ediyor.

 

Dram/Suç Filmleri

The Gasoline Thieves 2019

Süre:1 Saat 33 Dakika

The Gasoline Thieves İmdb: 7,4

The Gasoline Thieves konusu

The Gasoline Thieves

The Gasoline Thieves, Meksika'da geçen film annesiyle birlikte yaşayan ve ırgat olarak çalışan on dört yaşındaki Lalo'nun hayatını konu alıyor.

 

Hain 2019

Süre: 2 Saat 35 Dakika

Hain Imdb: 7,1

Hain filminin konusu

Hain filminin konusu

Dram suç filmi Hain, İki dünyanın patronu olarak adlandırılan mafya babası Tommaso Buscetta’nın hayatı hakkında ortaklaşa hazırlanmış ve yönetilen 2019 uluslararası bir biyografik suç drama filmi.

 

Joker 2019

Süre: 2 Saat 2 Dakika

Joker Imdb:8,5

Joker filminin konusu nedir?

Joker filminin konusu nedir

Joker, başarısız bir komedyen olan Arthur Fleck'in hayatına odaklanıyor. Toplum tarafından dışlanan bir adam olan Arthur, hayatta yapayalnızdır. Todd Phillips'in yönettiği, başrollerini Joaquin Phoenix, Robert De Niro, Frances Conroy, Brett Cullen ve Zazie Beetz'ın paylaştığı Amerikan psikolojik gerilim filmi

 

Dram/Fantastik Filmler

Bedenimi Kaybettim - J'ai Perdu Mon Corps 2019

Süre: 1 Saat 21 Dakika

Bedenimi Kaybettim Imdb: 7,6

Bedenimi Kaybettim Film Konusu

Bedenimi Kaybettim Film Konusu

Bedenimi Kaybettim, Jérémy Clapin'in yönettiği 2019 Fransız animasyonlu drama filmi.  Bedenimi Kaybettim, ayrıldığı vücudunu bulmaya karar veren ve bunun için laboratuvardan kaçan bir elin hikayesini konu ediyor. 

 

Dram / Korku Filmleri

Ritüel - Midsommar 2019

Süre: 2 Saat 18 Dakika

Imdb:7,1

Ritüel Filmi Konusu

Ritüel Filmi Konusu

Ritüel Filmi, genç bir kadının ve onun erkek arkadaşının İsveç'te yerel bir pagan kültürünün avı haline gelene kadar geçirdikleri yolculuğu anlatıyor. 2019 korku filmi.

 

El Hoyo 2019 Film

Süre: 1Saat 34 Dakika

El Hoyo Film Konusu Nedir?

El Hoyo Film Konusu Nedir? 2019 Film listesi

The Platform, dikey şekilde konumlandırılmış bir hapishanede geçiyor. Her hücrede iki mahkumun kaldığı hapishanede, yemek günde sadece bir kere üst kattan aşağıya doğru gönderilmektedir. Üst kattaki mahkumlar yiyeceğe ulaşmak için çabalarken, alt katta bulunan mahkumlar, her gün biraz daha vahşileşerek açlıkla baş etmeye çalışır. Bir gün gözünü hapishanenin 33. katında açan Goreng, hapishanenin kurallarını iyi bilen Trimagasi ile birlikte yiyeceğe ulaşabilmek için zorlu bir mücadeleye girişir.

 

Velvet Buzzsaw 2019

Süre: 1 Saat 53 Dakika

Imdb: 5,7

Velvet Buzzsaw Film Konusu

Velvet Buzzsaw Film Konusu

Velvet Buzzsaw Ölü bir sanatçının tablolarının ele geçirilmesinin ardından yaşanan korkunç olayları konu ediyor. Morf Vandewalt, zor beğenen bir sanat simsarıdır. Eline geçen onlarca sanat eserinden sadece birkaç tanesini değerli bulur. Onun en önem verdiği şey eserin orijinal olmasıdır. Ancak bir gün karşısına konulan resim onun gerçekten ilgisini çekmeyi başarır. Resmin sahibi dairesinde ölü olarak bulunmasının ardından eserleri gün yüzüne çıkmıştır ve Morf için eserler kelimenin tam anlamıyla olağanüstüdür. Ancak resimleri ele geçirenler bir süre sonra tablolarda bir tuhaflık olduğunu fark eder. İnsanlar tabloların uzun süre bakıldıktan sonra canlandığını düşünmektedir. Bir süre sonra ise doğaüstü bir güç, açgözlülüğün sanatın önünce geçmesine izin verenlerden intikam almaya başlar. 2019 Amerikan hiciv korku filmi

 

Dram/Kurgusal  Filmler

Oyun Bozan - Systemsprenger 2019

Süre: 1 Saat 58 Dakika

Oyun Bozan Imdb: 7,9

Oyun Bozan Film Konusu

Oyun Bozan Film Konusu

Oyunbozan, koruyucu ailelerin yanından kaçan küçük bir kızın hikayesini konu ediyor. Tuhaf bir kız olan Benni, sosyal hizmetler kurumunun çatısı altındadır ve çalışanların adeta kabusu olmuştur. Kendisi ile özel bir bağ kuran Micha ile birlikte kampa giden benni’yi döndüğünde neler bekliyor? 2019 Alman drama filmi izlemek isteyenler için güzel bir hikayesi var.

 

Bacurau 2019

Süre: 2 Saat 12 Dakika

Bacurau Imdb: 7,7

Bacurau Film Konusu

Bacurau Film Konusu

Bacurau, 2019 Brezilyalı Weird Western filmi, Brezilya’da bulunan küçük bir kasabadır. Genç bir kadın olan Teresa, Bacurau’da bulunan büyükannesinin cenaze törenine katılmak için kasabaya gider. Teresa’nın büyükannesi olan, kasabanın lideri Carmelita, 94 hayatını kaybedince kasabada yas havası hakim olur olur. Teresa, cenaze için geldiği Bacurau'nun birçok sorununun olduğunu gözlemler. Carmelita’nın ölümünden sonra kasabayı bekleyen felaketler bir bir gerçekleşir.

 

Eş Anlamlılar - Synonymes 2019 Film

Süre: 2 Saat 3 Dakika

Synonymes imdb: 6,5

Eş Anlamlılar Film Konusu

Eş Anlamlılar Film Konusu

Eş anlamlılar, Nadav Lapid'in yönettiği 2019 Fransız-İsrail drama filmi. Kendisini ait hissetmediği ülkesinden ayrılan genç bir adamın hikayesini konu ediyor. İsrailli bir adam, ana vatanından firar ederek Paris’e gider. Kendisine yeni bir hayat kurmak isteyen adamın, her şeyi ardında bırakarak geldiği ülkede hayatta kalabilmek için güvendiği tek şey yanına aldığı sözlüktür. “Yuva Öğretmeni” filmiyle tanıdığımız Nadav Lapidd’in yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği filmde genç bir adamın kökenlerini silmeye çalışmasına şahit olacaksınız bakalım bunu başarabilecek mi?

 

Monos (2019)

Süre: 1 Saat 43 Dakika

Monos Imdb: 7,1

Monos Film Konusu

Monos Film Konusu

Monos Filmi, Bir gerilla grubunun hikayesini konu ediyor. Kendilerine Rambo, Smurf, Bigfoot, Wolf ve Boom-Boom gibi isimler takan bir grup çocuk, Latin Amerika'nın dağlık ortamında bir örgüt tarafından insanları öldürmek için eğitilir. Askeri eğitim egzersizleri yapan ve kendilerini her türlü koşula karşı hazırlayan çocuklar, yalnız kaldıkları zaman özlerine döner ve kendi yaşıtları gibi oynayıp, eğlenmeye başlar. Ancak onların içlerindeki şiddete meyilli olan taraf, çocukların hayatının kararmasına neden olur.

 

Görünmez Yaşam - A Vida İnvisivel 2019

Süre: 2 Saat 25 Dakika

Görünmez Yaşam Imdb: 8,1

Görünmez Yaşam Film Konusu

Görünmez Yaşam Film Konusu

Eurídice'nin Görünmez Hayatı Gusmão, Martha Batalha'nın 2016 romanı Eurídice Gusmão'nun The Invisible Life of Eurídice Gusmão adlı eseri olan 2019 uluslararası ortak yapım drama filmidir.  A Vida Invisível, toplumun baskısı ile mücadele etmeye çalışan iki kadının hikayesini konu ediyor.

 

Küçük Şeyler 2019

Süre: 1 Saat 34 Dakika

Küçük Şeyler Beyaz Perde: 3/5

Küçük Şeyler Filminin Konusu

Küçük Şeyler Filminin Konusu

Küçük Şeyler, bir anda işsiz kalması ile hayatları değişen bir çiftin yaşamına odaklanıyor. Onur ve Bahar, beyaz yaka yaşam tarzına sahip olan bir çifttir. İstanbul'da yaşayan çift, şehrin uzak bir semtinden ev almaya karar verir. Ev aldıktan bir süre sonra Onur'un işten çıkarılması çiftin hayatını derinden etkiler. Onur, birçok iş görüşmesine gitse de istediği sonucu bir türlü alamaz. Genç adamın işsiz kalması bir süre sonra evliliklerinin tehlikeye girmesine neden olur. Çiftin yaşadığı kavgalara, bedensel ve ruhsal değişimlere odaklanılan filmin yönetmen koltuğunda “Babamın Kanatları” filmiyle tanınan Kıvanç Sezer'in hem yönettiği hem senaryosunu kaleme aldığı, başrollerini Alican Yücesoy ve Başak Özcan'ın paylaştığı komedi ve dram türündeki Türk yapımı Sinema filmi.

 

Dram/Romantik Filmleri

Ve Sonra Dans Ettik - And Then We Danced 2019

Süre: 1 Saat 53 Dakika

Imdb:8

And Then We Danced Filminin Konusu

And Then We Danced

Kendisini keşfetmeye çalışan bir gencin hikayesi konu ediliyor. Çocukluğundan itibaren dansa ilgisi olan Merab, bir Gürcü topluluğu ile birlikte çalışır. Tutku ile bağlı olduğu dans ile hayatındaki sorunlarından uzaklaşmayı planlayan Merab, en iyisi olabilmek için hiç yorulmadan çalışır. Ancak onun hayatı, gruplarına yeni bir dansçının dahil olmasıyla bambaşka bir hal alır. Yönetmenliğini ve senaristliğini Levan Akin'in gerçekleştirdiği 2019 çıkışlı İsveç-Gürcistan ortak yapımı dram filmi

 

Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi - Portrait De La Jeune Fille En Feu 2019

Süre: 1 Saat 59 Dakika

Imdb: 8,2

Alev almış bir genç kızın portresi Filminin Konusu nedir?

Alev almış bir genç kızın portresi Filminin Konusu nedir

18. yüzyıl sonlarında Britanya’da genç bir kadının portresini yapmakla görevlendirilen bir sanatçının hikayesi konu ediliyor. Marianne, izole bir adada yaşayan genç bir ressamdır. Genç kadın bir gün, manastırdan yeni ayrılan Heloise’in düğün portresini yapmakla görevlendirilir. Ancak portresinin yapıldığından Heloise’in haberinin olmaması gerekmektedir. Marianne, kendisine verilen görevi harfiyen yerine getirmek zorundadır ve bu yüzden de gündüzleri Heloise’i izleyip, geceleri portresini yapmaya karar verir. Yaklaşmakta olan düğün öncesi son özgür anlarını Marianne ile geçirmesine neden olur. İki kadın birlikte vakit geçirdikçe, aralarında beklenmedik bir yakınlaşma oluşur. 2019 yapımı Fransız bir dram ve dönem filmi.

 

Yeni Baştan - La Belle Epoque 2019

Süre: 1 Saat 55 Dakika

Yeni Baştan Imdb: 7,5

Yeni Baştan Film Konusu

Yeni Baştan Film Konusu

Hayatının en unutulmaz zamanına geri dönme şansı bulan bir adamın hikayesini konu ediyor. Altmışlı yaşlarında olan Victor, hayal kırıklığına uğramış bir adamdır. Onun hayatı, Antoine adında bir girişimci ile tanıştıktan sonra bambaşka bir hal alır. Antoine, Victor’a hayatının bir dönemine geri dönme fırsatı sunar. Bu büyük fırsatı değerlendirmek isteyen Victor, hayatının en güzel dönemine, bundan tam 40 yıl öncesine geri dönmek ister. Bakalım onu geçmişte neler bekliyor. La Belle Époque, Nicolas Bedos tarafından yazılmış ve yönetilen bir 2019 Fransız romantik drama filmi.

 

Dram/Gizem Filmleri

In Search of Echo 2019

Süre: 1 Saat 52 Dakika

In Search of Echo Imdb: 5,4

In Search of Echo Filminin konusu

In Search of Echo

Fotoğrafını çektiği insanların hayatına dahil olmaya başlayan bir adamın hikayesini konu ediyor. Fotoğrafçı olan Bay Zhu’nun hayatı pek de yolunda değildir. Kariyeri pek de parlak olmayan bir dönemden geçen Bay Zhu, bir yandan da ayrıldığı karısının yokluğu ile baş etmeye çalışır. Karısını hatırasını yaşatmaya çalışan Bay Zhu, bunun için karısı ile tanıştığı adaya gitmeye karar verir. Adada eski günleri yad etmeye başlayan adam, bu sırada olan biten her şeyin fotoğrafını çeker. Fotoğraflarına dahil ettiği insanların hayatlarına da girmeye başlayan Bay Zhu, kendisini türlü öykülerin içinde bulur. 2019 Dram Filmi.

 

Yıldızlara Doğru - Ad Astra 2019

Süre: 2 Saat 4 Dakika

Yıldızlara Doğru Imdb: 6,6

Yıldızlara Doğru Film Konusu

Yıldızlara Doğru Film Konusu

Yıldızlara Doğru, astronot Roy McBride'ın gerçekleştirdiği uzay yolculuğunu konu ediyor. Astronot Roy McBride’nın babası, 20 yıl önce uzayda hayat olup olmadığını araştırmakla görevlendirilmiştir. Ancak bu görev sırasında kaybolan adamdan bir daha haber alınamaz. Kaybolan babasını galakside aramak isteyen Roy, gezegeni tehdit eden bir gizemi de çözmek amacıyla güneş sisteminin dışına yolculuk eder. James Gray ve Ethan Gross tarafından yazılıp yine James Gray tarafından yönetilen 2019 yapımı Amerikan macera filmi.

 

Dram/Deneysel Filmler

Bait 2019

Süre: 1 Saat 29 Dakika

Bait İmdb: 7,2

Bait Film 2019 Konusu

Bait

Cornish balıkçı köyünde geçen filmde, iki kardeş arasında yaşanan kavgaya odaklanılıyor. Mark Jenkin tarafından yazılmış ve yönetilen 2019 İngiliz drama filmi.

 

Dram / Gerilim Filmleri

Altın eldiven 2019

Süre: 1 Saat 55 Dakika

Altın eldiven Imdb: 6,7

Altın Eldiven Film Konusu

Altın Eldiven Film Konusu

Altın Eldiven, 70’li yıllarda Hamburg’da dehşet saçan seri katil Fritz Honkanın hayatını konu ediyor. Fatih Akın'ın yönettiği, 2019 yılında uluslararası ortak yapım bir gerilim filmi. 69. Berlin Uluslararası Film Festivali'nde Altın Ayı için yarışmak üzere seçildi.

 

Romantik / Komedi Filmler

Yesterday 2019

Süre: 1 Saat 57 Dakika

Yesterday Imdb:6,9

Yesterday Filminin Konusu

Yesterday Filminin Konusu

Yesterday, kendisinden başka dünyada kimsenin efsanevi müzik grubu The Beatles'ı bilmediğini fark eden bir adamın hikayesini konu ediyor. Jack Malik, küçük bir İngiliz kasabasında yaşayan ve ünlü olma hayalleri yavaş yavaş suya düşen bir şarkıcı ve söz yazarıdır. Tüm dünyada elektriklerin gittiği gizemli bir olay sırasında bir kaza geçiren Jack uyandığında şoke edici bir gerçekle yüzleşir: Dünyadaki kimse The Beatles grubunun varlığından haberdar değildir. Bu durum Jack’in hayatını nasıl değiştiriyor hep birlikte Romantizm ve Komedi’nin birlikteliğine şahit oluyoruz. 2019 fantastik bir müzikal romantik komedi filmi.

 

New York’ta Yağmurlu Bir Gün - A Rainy Day İn New York 2019

Süre:1 Saat 33 Dakika

New York’ta Yağmurlu Bir Gün Imdb: 6,6

New York’ta Yağmurlu Bir Gün Filminin Konusu

New York’ta Yağmurlu Bir Gün Filminin Konusu

New York’ta Yağmurlu Bir Gün, Romantik bir hafta sonu geçirmek için New York'a giden genç çiftin yaşadıklarını konu ediyor. Genç bir kadın olan Ashleigh’in röpotaj yapması için New York’a gitmesi gerekmektedir. Ashleigh ve sevgilisi Gatsby, iş için gerçekleşecek olan bu seyahati romantik bir hafta sonu kaçamağına dönüştürmeyi planlar. Uzun zamandır böyle bir kaçamak yapmanın heyecanını yaşayan üniversiteli aşıklar, vakit kaybetmeden yola koyulur.  Ancak işler bir anda terse döner ve genç aşıklar bir araya gelemeyecek duruma gelirler. New York’ta Yağmurlu Bir gün Filminde Bu aşıkların bir araya gelip gelemeyeceklerini, başlarına gelen maceralar eşliğinde izliyoruz. 2019 Amerikan romantik komedi filmi.

 

Gerilim/Doğaüstü Filmler

Bölüm 2 - It chapter 2 2019

Süre: 2 Saat 50 Dakika

It chapter 2 Imdb: 6,6

It chapter Filminin Konusu

It chapter

O Bölüm 2, seytan palyaçonun geri dönmesi ile yirmi yedi yıl sonra yeniden bir araya gelen Ezikler Kulübü üyelerinin hikayesini konu ediyor. Aldığı yenilginin üzerinden geçen yirmi yedi yılın ardından Pennywise, Derry kasabasına geri döner. Ezikler Kulübü’nün üyelerinin her biri bir yana savrulmuş, sadece Mike kasabada yaşamını sürdürmeye devam etmektedir. Mike, tıpkı yıllar önce olduğu gibi insanların ortadan kaybolmaya başlaması sonucu arkadaşlarını kasabaya çağırmaya karar verir. Pennywise'ın geri dönüşü sebebiyle, çocukken söz verdikleri gibi kasabaya geri dönen yetişkinler bir kez daha şeytani palyaço ile karşı karşıyadır. Andy Muschietti tarafından yönetilen ABD yapımı korku filmi.

 

Gerilim/Suç Filmleri

John Wick 3: Parabellum  2019

Süre: 2 Saat 10 Dakika

John Wick 3 Imdb: 7,5

John Wick 3 Filminin Konusu

John Wick 3 Filminin Konusu

Parabellum, gizli suikastçı birliğinden atılan John Wick'in, kellesi karşılığında ödül almak için peşine düşen suikastçılara karşı verdiği mücadeleyi konu ediyor. John Wick iki nedenden ötürü firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir. Başrolünü Keanu Reeves'in üstlendiği 2019 yılında vizyona giren Amerikan yapımı bir aksiyon filmidir. John Wick ve John Wick: Bölüm 2'nin devam filmidir.

 

Gerilim/Komedi Filmleri

Deri Ceket - Le Daim 2019

Süre: 1 Saat 17 Dakika

Le Daim Imdb: 6,8

Deri Ceket Filminin Konusu

Deri Ceket Filminin Konusu

Le Daim, geyik derisinden yapılan ceketini takıntı haline getiren 40’lı yaşlardaki bir adamın suça bulaşma hikayesini konu ediyor. Karısı tarafından terk edilmiş bir adam olan Georges'un hayatta en önem verdiği şey deri ceketidir. Püsküllü süet ceketinden başka bir şeyi gözü görmeyen Georges, başkalarının herhangi bir ceket sahibi olması fikrini dahi kabul edemez. Georges'un ceketine olan bu saplantısı, onun farklı bir adama dönüşmesine neden olur. 2019 Fransız komedi filmi.

 

Gerilim/ Gizem Filmleri

Vivarium 2019

Süre: 1 Saat 38 Dakika

Vivarium Imdb: 6,5

Vivarium Film Konusu

Vivarium Film Konusu

"Vivarium” evli bir çifte odaklanıyor. Yeni bir eve taşınmak için gizemli bir emlakçıyı takip eden çift kendilerini korkutucu bir labirentte bulur. Birbirinden farkı olmayan evlerin bulunduğu labirentte mahsur kalan çift, bu dünyadan olmayan bir çocuğu büyütmek zorunda kalacaktır. Lorcan Finnegan'ın yönettiği 2019 bilim kurgu gerilim filmi.

 

Biz - Us 2019

Süre: 2 Saat 1 Dakika

Imdb: 6,9

Us filminin Konusu

Us

 Jordan Peele tarafından yazılan ve yönetilen, Lupita Nyong'o, Winston Duke, Elisabeth Moss ve Tim Heidecker'ın oynadığı 2019 Amerikan korku filmi. Kendilerine tıpatıp benzeyen davetsiz misafirlerine karşı hayatta kalma savaşı veren bir ailenin yaşadıklarını konu ediyor. 

 

Gençlik/Komedi Filmleri

Booksmart 2019

Süre: 1 Saat45 Dakika

Imdb: 7,2

Booksmart Filminin Konusu

Booksmart

İki yakın kız arkadaş (Kaitlyn Dever ve Beanie Feldstein), liseden mezun olmanın arifesinde, ansızın daha az çalışmaları ve daha fazla eğlenmeleri gerektiğinin farkına varır. Akranlarının gerisinde kalmamak için hala vakti olan kızlar, dört yıllık eğlenceyi tek bir geceye sığdırmaya çalışır. 2019 Amerikan komedi filmi.

 

Aksiyon/Komedi Filmleri

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw

Süre: 2 Saat 16 Dakika

Imdb:6,5

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Film Konusu

Hızlı ve Öfkeli

 Hobbs ve Shaw, insanlığı tehlikeye sokan bir güce karşı birlikte hareket etmek zorunda kalan Hobbs ve Shaw’un hikayesini konu ediyor. Amerika’nın Diplomatik Güvenlik Hizmetlerinin sadık bir ajanı olan Luke Hobbs ile eski bir İngiliz askeri elit ajanı olan Deckard Shaw, yıllar boyu birbirlerini yenmeye çalışsalar da bu kez birlikte hareket etmek zorundadır.  Aksiyon, Komedi ve Macera türünde olan 2019 Amerikan yapımı bir spin-off filmidir.

Charlie'nin Melekleri 2019 Film

Süre: 1 Saat 59 Dakika

Charlie'nin Melekleri Beyaz Perde: 1,5

Charlie'nin Melekleri Film Konusu Nedir?

Charlie'nin Melekleri Film Konusu Nedir? 2019 Film önerileri

Charlie's Angels birbirinden yetenekli kadın ajanların maceralarını konu ediyor. Elizabeth Banks'in yönetmen koltuğunda oturduğu aksiyon türündeki filmde meleklere BAFTA ödülünün yanı sıra César Ödülleri'nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazanan ilk Amerikalı oyuncu Kristen Stewart, yıldızı yeni parlamaya başlayan İngiliz güzel Ella Balinska ve yeni nesil Aladdin'de Disney prensesi Jasmine'e de hayat verecek olan Naomi Scott hayat veriyor.

Organize işler sazan sarmalı 2019

Süre: 2 Saat 1 Dakika

Imdb: 6

Organize işler sazan sarmalı Konusu

Organize işler sazan sarmalı Konusu

Organize İşler Sazan Sarmalı, Asım Noyan ve çetesinin maceralarını konu ediyor. İstanbul şehrinde organize işler tam gaz devam etmektedir. Asım Noyan, yıllardır söylediği yalanlar ve çevirdiği oyunlarla insanları dolandırmaktadır. Kimsenin yakalamayı başaramadığı Asım Noyan ve çetesi, bu kez de “sazan sarmalı” olarak adlandırdıkları bir üç kağıda bulaşır. Dolandırıcılar kralının biricik kızı Nazlı dolandırılınca, Asım Noyan ve ekibi hemen harekete geçer. Nazlı, her ne kadar babasını organize işlerden vazgeçirmeye çalışsa da, kendisini birden sazan sarmalının içerisinde bulur. Organize İşler filminin devam halkası olan yapım Yılmaz Erdoğan'ın 2019 yılında hem yönetip hem de başrolünü oynadığı İstanbul'da çekilen dolandırıcılık hikâyesinin anlatıldığı aksiyon-komedi filmidir

Macera/Komedi Filmleri

Jumanji: Yeni Seviye 2019 Film

Süre: 2 Saat 4 Dakika

Jumanji: Yeni Seviye Beyaz Perde: 3,5

Jumanji: Yeni Seviye Film Konusu Nedir?

Jumanji: Yeni Seviye Film Konusu Nedir?  2019 Film

Yeni Seviye, arkadaşlarını kurtarmak için kendilerini yeniden oyunun içinde bulan gençlerin maceralarını konu ediyor. Jumanji maceralarından sağ olarak kurtulmayı başaran dört genç, üniversitenin tatile girmesi ile birlikte New Hampshire Brantford’daki evlerine geri döner. Hayatlarına yeni bir yön vermeye çalışan gençler, arkadaşlarını kurtarabilmek için kendilerini yeniden Jumanji dünyasının içinde bulur. Spencer oyuna yeniden girmek zorunda kaldığında, Martha, Fridge ve Bethany arkadaşlarını kurtarmak için Jumanji'ye geri döner ve hiçbir şeyin bekledikleri gibi olmadığını fark eder. Jumanji artık değişmiştir ve sadece bir ormandan ibaret değildir. Ekip, daha tehlikeli bir hal alan oyunda karşılarına çıkan korkunç engelleri aşıp, oyundan kaçmanın yolunu bulmaya çalışır.

2019 Belgesel Türünde Filmler

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu 2019 Film

Süre: 2 Saat 20 Dakika

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Beyaz Perde: 3,5

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Film Konusu Nedir?

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu 2019 Film

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu, Türkiye ve dünya’da spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesini konu ediyor. İlk Dünya Rekoru’na imza attığında 15 yaşında olan, spor kariyerine 7 Dünya Rekoru,üç farklı olimpiyatta kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalya, 6 Avrupa Şampiyonluğu ile 7 tane Dünya Şampiyonluğu ve daha nice başarılar sığdıran Naim Süleymanoğlu’nun hayatının anlatıldığı filmde, Süleymanoğlu’na Hayat Van Eck hayat veriyor.

 

 

2019 film tavsiyelerimiz şimdilik bu kadar, sizlerin izleyip beğendiği, bizim gözümüzden kaçan filmler varsa yorum kısmına bırakabilirsiniz. dilerseniz 2018 filmlerine bakabilir yada bizleri sosyal medyadan takip edebilirsiniz. 

dijital üyelik

Daha iyi bir fikrin mi var?
Sizde yazarlık yapabilirsiniz.

Fatih ALTUNBAŞ
Admin
Yayın tarihi:
14/07/2020
Etiketler
2019, 2019filmleri, 2019dramfilmleri, 2019aksiyonfilmleri, 2019fantastikfilmler, malefiz2019, starwars209, filmtavisyeleri2019, filmönersii, filmlistesi2019
.
SONRAKİ
Kitap nasıl seslendirilir?
Kitap nasıl seslendirilir? Kitap seslendirmek istiyorum diyenlerdenseniz. Kitap seslendirmek için birçok sebebimiz olabilir. Hobi amaçlı kitap seslendirme veya görme engelliler için kitap seslendirmek isteyebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere “kitap nasıl seslendirilir?” kitap seslendirirken nelere dikkat edilmeli bunları yazacağız.
Fatih ALTUNBAŞ
fatih
BENZER İÇERİKLER
Bruno Julius Kimdir?
Bruno Julius Florian Taut, 4 Mayıs 1880 tarihinde Königsberg’da doğmuş Yahudi asıllı Alman mimar ve şehir plancısı.
Ogesti SONDAKIKA
biyografi
Akıllı Telefon Pil Ömrünü Uzatma
Akıllı telefon pil ömrünü uzatma, akıllı telefonlarımızın şarjları hepimizin hayatında büyük sorunlardan birisi olmakla beraber akıllı telefon pilimiz..
Fatih ALTUNBAŞ
veri gazeteciliği
Dünya TV Uydusuna Hazır Mıyız? – UHD Projesi
Dünya TV uydusu ile Dünya’nın ultra yüksek çözünürlüklü (UHD) videolarının kitlelere ulaştırılması planlanıyor. Sondakika uzay haberleri, Haberler..
Ogesti SONDAKIKA
uzay teknolojileri
Daha fazla iletişimde kalalım :)
Bizden haberleri daha hızlı almak için sosyal medyadan takip edebilir
E-posta listemize kayıt olabilrisiniz.