2018’de En Çok izlenen Filmler

2018 Yılında en çok izlenen filmler, en çok aranan filmler ve 2018 yılında kullanıcılar tarafından sevilen filmleri aşağıda sizin için listeledik. Listemizde dram-komedi filmleri, dram gerilim filmleri, Fantastik filmler, bilim kurgu filmleri ve daha fazla kategori bulunmaktadır. Hala 2018’de izlemediğim, “Kullanıcılar tarafından en çok beğenilen filmler hangileri” Diye düşünüyorsanız. Bu liste tam size göre.
Paylaş

Başlamadan önce belirtelim. 2018 Film Listesin de ki filmler sosyal alanlarda kullanıcılar tarafından en olumlu dönüş yapılan filmleri içermektedir.

2018 Dram / Komedi Filmleri

Instant family – Şipşak Aile 2018

Süre:2 Saat

Instant family Imdb: 7,3

Şipşak Aile film konusu

Şipşak aile film konusu

 Çocuk sahibi olmak isteyen ve evlat edinmeye karar veren bir çiftin hikayesini konu ediyor. Pete ve Ellie birbirlerini seven, uyumlu bir çifttir. Sevimli çift, bir aile kurmaya karar verdiğinde koruyucu aile olarak evlat edinme yoluna başvurur. Amaçları küçük bir çocuğu evlat edinmektir ancak birbirinden tatlı üç kardeş görünce hepsini evlat edinmeye karar verirler.  Çıkan aksaklıklar, aile sahibi olmanın ne demek olduğunu unutan çocuklar ve hassas duygular da işin içine girince her şey giderek zorlaşır. 2018 Amerika  komedi-drama filmi.

 

Yeşil Rehber 2018

Süre: 2 Saat 10 Dakika

Beyaz perde: 3,9

Yeşil rehber film konusu

Yeşil Rehber Filmi konusu nedir?

Yeşil Rehber Filmi, ünlü bir piyanistin konser turu kapsamında onun şoförü olarak çalışan Tony’nin hikayesini anlatıyor. Ünlü müzisyen tur kapsamında Manhattan’dan güneye doğru birçok yere gidecektir. Kendisi ile şehir şehir gezecek bir şoför arayışında olan Shirley, bir süredir işsiz olan Tony’yi işe alır. Tony, yolculuk sırasında Afro-Amerikalılar için güvenli olan güzergâhları kullanabilmek için “The Green Book” isimli kılavuzdan yardım alır. Dr Shirley ve Tony çıktıkları bu birçok süprizle karşılaşırlar. 2018 çıkışlı Amerikan yapımı komedi-drama filmi.

 

Kelebekler 2018

Süre: 1 Saat 57 Dakika

Kelebekler Imdb: 7,5

Kelebekler Filmi Konusu

Kelebekler filmi konusu Nedir?

 Üç kardeşin yolları yıllar önce ayrılmıştır. Aradan geçen 30 yılın ardından babaları çocuklarını bir araya getirmek ister ve onları Hasanlar Köyü’ndeki evlerine geri çağırır. Kardeşlerden en büyüğü Cemal, onları alır ve nedenini bilmedikleri bir yolculuğa çıkar. Üçkardeş köye gittiklerinde ise babalarının öldüğünü öğrenirler. Babaları, köyün acayipliklerinden biri olan kelebeklerin gelişinde gömülmeyi vasiyet etmiştir. Birbirlerini çok az tanıyan kardeşler köyde kaldıkları süre boyunca yaşadıkları olaylarla kendilerini, birbirlerini ve babalarının kim olduğunu anlamaya çalışır. 2018 çıkışlı komedi-drama türündeki sinema filmidir.

 

Sarayın Gözdesi 2018 

Süre: 2 Saat 1 Dakika

Beyaz Perde: 3,3

Sarayın gözdesi Film

Sarayın Gözdesi Film Konusu Nedir?

 Yönetmenliğini Yorgos Lanthimos’un üstlendiği dram filmi Sarayın gözdesi, Kraliçe Anne'in sağ kolu olan Lady Sarah ile saraya yeni gelen hizmetçi Abigail arasında yaşanan mücadeleyi konu ediyor.  Sağlığı zayıf olan Kraliçe Anne ülkenin tahtında otururken, gizli sevgilisi olan Marlborough Düşesi Sarah Churchill de bir yandan kraliçenin bozulan sağlığı ve değişken mizacıyla ilgilenmekte, diğer yandan da onun yerine ülkeyi yönetmektedir. Yeni gelen hizmetçi Abigail, etkileyiciliği ile kendisini Leydi Sarah'a sevdirir. Sarah, Abigail'i kanatlarının altına aldığında, Abigail de aristokratik köklerine dönme şansı bulur. 2018 çıkışlı sinema filmi. Eğer dram filmleri seviyorsanız ve filmin hikayesi eskide geçen olaylar olsun istiyorsanız bu film tam size göre.

 

Dram / Gerilim Filmleri

Alpha 2018

Süre: 1 Saat 36 Dakika

Alpha İmdb: 6,7

Alpha film konusu

Alpha Filmi Konusu Nedir?

 Alpha, sürüsünden ayrı düşen genç bir adamın, sürüsünden ayrı kalan bir kurt ile kurduğu arkadaşlık konu ediliyor. 20 bin yıl önce Avrupa'da üst paleotik çağ döneminde genç bir adam, kabilesinin en elit grubuyla ilk avına çıktığında yaralanır. Kendine geldiğinde yalnız olduğunu fark eder ve ölüme terk edildiğini anlar. Acımasız, ağır, yabani şartlara karşı hayatta kalmak için mücadele etmesi gerekmektedir.  Alpha film 2018.

 

Ay’da İlk İnsan 2018

Süre: 2 Saat 21 Dakika

Beyaz Perde: 3,1

Ayda İlk İnsan

Ay’da İlk İnsan Film Konusu Nedir?

 Ay’da İlk İnsan, astronot Neil Armstrong'un NASA temelli aya gidiş görevini konu ediyor. 1969 yılında Apollo 11, Ay’ın yüzeyine dokunduğunda otuz sekiz yaşındaki Amerikalı astronot Neil Armstrong bir efsane oldu. Tarihin en tehlikeli görevlerinden birini üstlenen Neil Armstrong, Ay’a ilk ayak basan insan olmayı başardı. NASA’nın aya ayak basma yolculuğunun hikâyesinin anlatıldığı filmde, Neil Armstrong’a ve 1961-1969 yılları arasına odaklanılıyor. 2018 çıkışlı Amerikan yapımı biyografik drama filmi.

 

Ayin 2018

Süre: 2 Saat 6 Dakika

Beyaz Perde: 2,7

Ayin Film Konusu 2018

Ayin Filminin Konusu Nedir?

Ayin, Graham ailesinin sert maderşahisi Ellen öldüğünde, kızı Annie ve ailesi atalarının gizemli ve giderek korkunçlaşan sırlarını keşfetmeye başlar. Keşfettikleri karanlıklaştıkça, aile üyeleri kendilerine miras kalmış gibi görünen bu korkunç kaderden kurtulmak için daha fazla mücadele etmek zorunda kalır. Ailevi bir trajediyi uğursuz ve derinden sarsıcı bir şeye dönüştüren olaylar, kalan paramparça mirasın gölgesini taşımaktadır. Korku ve dram filmi arıyorsanız bu film tam size göre. 2018 Amerikan doğaüstü korku filmi.

 

Annihilation – Yok Oluş 2018

Süre: 2 saat

Imdb: 6,9

Annihilation Film Konusu

Yok Oluş Filminin Konusu

Gerçekleşen anormal faaliyetlerden dolayı hükümet tarafından gizlice karantinaya alınan gizemli “Area X” bölgesi, on yıllardır kıtanın geri kalanından ayrıdır. Doğa, insan uygarlığının son izlerini de bölgeden silmiş durumdadır. İlk keşif gezisi, bozulmamış, cennet gibi bir doğanın süregeldiğini rapor etmektedir. Bölgeye giden 2. keşif grubu toplu intiharla, 3. keşif grubu dost ateşiyle, en sonuncu olan 11. keşif grubu ise kendilerinin bir gölgesi olarak geri dönmüş ve kısa süre sonra kanserden ölmüştür. 12. keşif grubunu oluşturan bir biyolog, bir antropolog, bir psikolog ve bir araştırmacı, kendilerini nelerin beklediğini bilmeden bölgeye giriş yapar ve yeni yaşamları keşfe başlarlar. bilim kurgu psikolojik korku filmi.

 

Dram Filmleri

Roma 2018

Süre: 2 Saat 15 Dakika

Roma İmdb: 7,7

Roma Film Konusu

Roma Film Konusu

Cleo, Meksiko’nun orta sınıf ailelerinin yaşadığı bir Roma mahallesinde bulunan bir evde hizmetçi olarak çalışan genç bir kadındır. Bir yandan ev işleri ile uğraşan Cleo, bir yandan da evdeki dört çocukla ilgilenir. O tüm zamanını hizmetlisi olduğu evde geçirse de kendisine ait bambaşka bir dünyası vardır. Genç kadın, gönlünü Fermin adındaki bir adama kaptırmıştır. Fakat bu ilişki pek de Cleo’nun düşlediği gibi sonuçlanmaz. 2018 Meksika ve Amerika Birleşik Devletleri ortak yapımı aile drama filmi. Harika bir dram filmi izleyerek vakit geçirmek isterseniz Roma tam aradığınız Film.

 

Dram/Gizem

Şüphe 2018

Süre: 2 Saat 28 Dakika

Şüphe Beyaz Perde: 3,2

Şüphe Film Konusu

Şüphe Filmi Konusu Nedir?

Şüphe filmi, ara sıra yazarlıkla uğraşan Jongsu aynı zamanda yarı zamanlı kuryelik yapmaktadır. Bir gün bir paket teslimatına giden Jongsu bu sırada eski komşusu Haemi’yle karşılaşır. İkisi arasında kısa zamanda bir çekim oluşsa da Haemi’nin hayallerindeki Afrika seyahatine çıkması gerekmektedir. Genç kadın seyahate çıkmadan önce Jongsu ya bir emanet verir fakat kadın tatilden döndüğünde, herkesin hayatını değiştirecek birisi ile geri gelir. 2018 çıkışlı Güney Kore yapımı drama filmi.

 

Dram / Romantik Filmleri

Özgürlüğün Elli Tonu 2018

Süre: 1 Saat 46 Dakika

Beyaz Perde: 3,9

Özgürlüğün Elli Tonu Film Konusu

Özgürlüğün Elli Tonu Filminin Konusu Nedir?

 Grinin elli tonu filminin devam filmi olan Özgürlüğün elli tonu, Oyuncular Anastasia ve Christian, yaşadıkları zorlu ayrılıkların ve iniş çıkışların ardından nihayet mutlu sona ulaşmışlardır. Tutkulu aşkları, nikah yüzükleri ve görkemli bir evlilik töreni ile mutlu sona ulaşmıştır. Ancak Anastasia'nın peşine düşen Jack, çifte huzur vermez. Anastasia'nın lüks ve aşkla bezeli mükemmel hayatı bir kez daha sarsıntılara sahne olacaktır. Dram, Aşk, Gerilim Dolu film seyretmek isteyen herkes için Özgürlüğün elli tonu filmi değişik yapısı ile isteklerinizi karşılamaya yetecektir. 2018 yılında gösterime giren ABD yapımı erotik romantik-dram filmi.

 

Gloria Bell 2018

Süre: 1Saat 42 Dakika

Gloria Bell Imdb: 3,6

Gloria Bell Film Konusu nedir

Gloria Bell Filminin konusu

Kocasından boşanmış, dul bir kadın olan Gloria Bell 50'li yaşlarındadır. Ancak bir anneanne olmaktan daha etkin bir hayatı hedefleyen Gloria gündüzlerini ofisinde çalışarak geçirir. Akşam olduğunda ise kendini dans pistine bırakır. Özgür ruhlu bir kadın olan Gloria’nın hayatı, dışarı çıktığı bir gece Arnold adında bir adamla tanışması ile bambaşka bir hal alır. Aşkın büyülü heyecanını yeniden hissetmeye başlayan Gloria, kendisini flört, aile, kimlik karmaşası içerinden beklenmedik bir romantizm içerisinde bulur. Gloria Bell, Sebastián Lelio tarafından yazılan ve yönetilen 2018 Romantik drama filmi.

 

Soğuk Savaş 2018

Süre: 1 Saat 28 Dakika

Soğuk Savaş Filmi Beyaz Perde: 3

Soğuk Savaş Film Konusu

Soğuk Savaş Filminin Konusu Nedir?

 Soğuk Savaş, birbirinden tamamen farklı farklı karakterlere sahip bir kadın ve bir erkek arasındaki tutkulu ama imkansız bir aşkın öyküsünü anlatıyor. Zula ve Wiktor birbirinden tamamen farklı karakterlere sahip olan iki aşıktır. Her ne kadar birbirleriyle anlaşamayacak tipler olsalar da kader onların yollarını ayrılmayacak şekilde birbirine bağlar. 2018 çıkışlı Polonya yapımı drama filmi

 

Dram/Fantastik

Köpek Adası 2018

Süre: 1 Saat 45 Dakika

Beyaz Perde: 3,4

Köpek Adası Film Konusu

Köpek Adası Filminin Konusu Nedir?

 Günün birinde Megasaki City'deki bütün köpeklerin şehirden uzaklaştırılmasına karar verilir. Bütün köpekler, evcil ya da değil, devasa çöp döküm alanına sürülür. Bu köpeklerin içinde 12 yaşındaki Atari Kobayashi'nin koruma köpeği Spots da vardır. Minyatür uçağına atlayan Atari, tek başına nehrin karşı tarafına geçer ve köpeğini aramaya koyulur. Orada, yeni arkadaş olmuş melez köpek sürüsünün de yardımıyla epik bir yolculuğa çıkarlar. 2018 çıkışlı Stop motion animasyon filmdir. 

 

Dram / Suç

Göç Mevsimi 2018

Süre: 2 Saat 6 Dakika

Beyaz Perde: 3

Göç Mevsimi Film Konusu

Göç Mevsimi Filminin Konusu Nedir?

 Güçlü bir adam olma arzusunda olan Rapayet, para kazanmak için en yakın arkadaşı Moises ile birlikte çeşitli suçlara girerler, Film ilk gösterimini 9 Mayıs 2018'de Cannes Film Festivali kapsamında gerçekleştirdi. Film, 24 Şubat 2019 tarihinde düzenlenecek.

 

The Shoplifters – Arakçılar (2018)

Süre: 2 Saat 1 Dakika

The Shoplifters Imdb:8

The Shoplifters Film Konusu

The Shoplifters Filminin konusu nedir?

Arakçılar, Hirokazu Kore-eda tarafından yönetilen 2018 çıkışlı Japonya yapımı drama filmidir. Kan bağları ve erdemliliğin muhakemesinin yapıldığı filmde, çocuklar yine en savunmasız kurbanlar.

Fantastik/Bilim Kurgu Filmleri

Black Panther 2018

Süre: 2 Saat 15 Dakika

Black Panther Imdb: 7,3

Black Panther Film Konusu

Black Panther Film Konusu

 Babasının ölümünden sonra Wakanda Kralı olan T'Challa, hakkı olan tahta sahip çıkmak için izole yaşayan ancak teknolojik açıdan ileri seviyede olan halkına geri döner. Ancak güçlü bir eski düşman yeniden ortaya çıktığında, T'Challa'nın yeterliliği, Wakanda'nın ve tüm dünyanın kaderini tehlikeye atan korkunç bir çatışmaya girince test edilir. İhanet ve tehlike ile karşı karşıya kalan genç kral, düşmanlarını yenmek, halkının güvenliğini ve yaşam biçimini korumak için müttefiklerini toplamaya başlıyor. Fantastik film izlemek isteyenler için kaliteli bir film. 16 Şubat 2018 tarihinde vizyona giren on sekizinci Marvel Sinematik Evreni süper kahraman filmi.

 

Örümcek Adam – Örümcek Evreninde 2018

Süre: 1 Saat 56 Dakika

Beyaz Perde: 4

Örümcek Adam Film Konusu

Örümcek Adam Film Konusu

Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde, 2018 yapımı Bilgisayar animasyonu Amerikan süper kahraman filmi. dünyayı kurtarmaya çalışan Brooklyn’li genç Miles Morales’in hikayesini konu ediyor. Polis memuru bir baba ve kendisini işine adamış bir annenin çocuğu olan Miles, yeni okuluna uyum sağlamakta zorlanır. Anne ve babası, sadece yetenekli öğrencilerin bulunduğu bir özel okula giden oğullarının başarısını görmeyi arzulamaktadır. Ancak Miles’ın okulla pek ilgisi yoktur. 2018 örümcek adam filmi .

 

Avengers: Infinity War (Sonsuzluk Savaşı) 2018

Süre:    2 Saat 40 Dakika

Avengers: Infinity War Imdb:8,5

Avengers: Infinity War Filmi

Avengers: Infinity War Konusu

Avengers: Sonsuzluk Savaşı, dünyanın gördüğü en büyük tehdite karşı güçlerini birleştirmek zorunda olan kahramanların verdikleri mücadeleyi konu ediyor. Kaptan Amerika ve Iron Man'in arasında yaşanan olayların ardından bölünen kahramanlarımız, birbirlerinden uzaklara savrulurlar. Hepsi kendi yandaşlarıyla dünyayı korumaya çalışmaktadır. Ancak dünyanın kaderi bir kez daha tehlikeye girer. Sonsuzluk taşlarının peşine düşen Thanos’a karşı verilen mücadeleyi Kim kazanacak? On dokuzuncu Marvel Sinematik Evreni süper kahraman filmi

 

Deadpool 2 2018

Süre: 2 Saat 14 Dakika

Deadpool 2 Imdb:7,7

Deadpool Filmi Nasıl

Deadpool 2 Filmi Konusu

İlk filmi olan Deadpool serisinin devamı niteliğinde olan Deadpool 2, Cable gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşindedir. Deadpool, Cable'ı durdurabilmek için süper güçlere sahip bir ekibi toplar ve bu aykırı karakterlerden oluşan X-Force ekibi, Deadpool'la birlikte maceraya atılır. 18 Mayıs 2018'de çıkan, Amerikan komedi - süper kahraman filmidir.

 

Gerilim/Suç Filmi

Ocean's 8 2018

Süre: 1 Saat 50 Dakika

Ocean's 8 Imdb: 6,2

Ocean's Film İlze

Ocean's 8 Konusu

 Ocean’s serisinde George Clooney'nin canlandırdığı Danny Ocean'ın kız kardeşi olan Debbie Ocean, beş yıllık bir hapsin ardından serbest kalmıştır. Ancak planı özgürlüğünü kazandığı gibi tatile gitmek ya da sakin bir hayata geçiş yapmak değildir. Debbie hemen yeni bir soygun planına girişir. Yıldızlar yağmurunun yaşandığı Met Galası'nı hedef alan Debbie, soygun için Lou, Nine Ball, Amita, Constance, Rose, Daphne Kluger ve Tammy'den oluşan mükemmel bir kadroyu toplar ve sekiz kişilik bu usta hırsız grubu, mükemmel soygun için kolları sıvarlar. 2018 suç filmidir.

 

Korku  Filmi

Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar

Süre: 1 Saat 44 Dakika

Beyaz Perde:3,2

Ruhlar Bölgesi Filmi

Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar Film Konusu

 Telepati, Duru görü gibi paranormal, psikokinezi gibi alanlarda bilgili olan parapsikolog Dr. Elise Rainier, bir kez daha bir kurtarma görevine girişir. Yanında ona her kurtarma eyleminde yardımcı olan asistanları Specs ve Tucker da vardır. Ancak bu, sıradan bir kurtarma operasyonu olmanın çok ötesinde olacaktır. Doktor Elise Rainier hayatı boyunca yaşadığı en korkutucu ve en zorlu savaşa girmelidir, Eğer korku filmleri seviyorsanız bu film tam size göre. 2018 Amerikan doğaüstü korku filmi.

 

Bilim Kurgu Filmleri

Venom: Zehirli Öfke  2018

Süre: 1 Saat 52 Dakika

Beyaz Perde: 4,3

Venom Zehirli Öfke Filmi

 Venom: Zehirli Öfke  Film Konusu

 Eddie Brock hırslı bir muhabirdir. Sevgilisinin çalıştığı araştırma firmasının sahibi de peşinde olduğu hikayelerden biridir. Kötü niyetli ve kendi amaçları doğrultusunda hareket eden bu adamın hikayesinin peşinde koşarken, Eddie, sadece simbiyoz hâlinde yaşayabilen ve adrenalinle beslenen uzaylı bir organizmanın firma tarafından keşfedildiğini ve insan deneklerle birleştirilmeye çalışıldığını öğrenir. Ancak araştırmasında fazla ilerleyen Eddie, Venom adı verilen bu organizmanın sıradaki taşıyıcısı olur. Bir yandan vücudunu ve zihnini kontrol altına alan organizmayla mücadele eden Eddie, bir yandan da firma sahibinin kendisini öldürmesi için gönderdiği kişilerden kaçmalıdır. ABD yapımı süper kahraman filmi.

 

High Life 2018

Süre: 1 Saat 53 Dakika

High Life Imdb: 5,9

High Life Filminin Konusu

High Life Filminin Konusu

Ömür boyu hapis cezası ile karşı karşıya kalan bir grup suçlunun hikayesini konu ediyor. Onların bu cezayı almamaları için önlerinde tek bir seçenek vardır; o da sonu ölümle sonuçlanabilecek bir deneye katılmayı kabul etmek. Claire Denis'in yönettiği, Denis ve uzun süredir ortak çalışanı Jean-Pol Fargeau tarafından yazılan 2018 bilim kurgu korku filmi.

Labirent: Son İsyan 2018

Süre: 2 Saat 23 Dakika

Beyaz Perde: 4,2

Labirent Film konusu Film tavsiyeleri

Labirent: Son İsyan Film Konusu

 Thomas ve arkadaşları Labirent'ten kurtulmalarının ardından hapsoldukları tesisten kaçmayı başarmış ve dünyayı pençesinde tutan acımasız organizasyon W.I.C.K.E.D.'e direnen isyancı grup Right Hand ile bir araya gelmeyi başarabilmişlerdir. Ancak Teresa'nın ihaneti sonucu grup kendini bir kez daha W.I.C.K.E.D.'a karşı mücadele ederken bulmuştur. Eğer Bilim kurgu filmleri izlemeye doyamıyorsanız Labirent filmini izlemenizi tavsiye ederiz. Bilim kurgu, aksiyon, gerilim türlerindeki ABD filmi.

 

Pasific Rim 2 2018

Süre: 1 Saat 50 Dakika

Pasific Rim 2 İmdb: 5,6

Pasific Rim 2 Film Konusu Film Önerileri 2018

Pasific Rim 2 Film Konusu

 Jaeger pilotluğu eğitimine devam etmekte olan Jake, babasının ölümünün ardından eğitimini terk eder. Bir zamanların umut vadeden pilotuyken suç dünyasına bulaşan Jake'e uzaklaştığı kız kardeşi Mako Mori tarafından son bir şans tanınır. İlginç bir bilim kurgu filmine hazır mısın? 2018 Amerikan bilim kurgu aksiyon filmi.

 

Jurassic World: Fallen Kingdom

Süre: 2 Saat 10 Dakika

Jurassic World: Fallen Kingdom Imdb: 6,2

Jurassic World Film önerileri

Jurassic World: Fallen Kingdom Film Konusu

Jurassic ilk filminde yaşanan facianın ardından, Claire’in parkı yönetirken birer market ürünü gibi gördüğü dinozorlara olan bakış açısı değişir ve "Dinozor Koruma Grubu" isimli bir organizasyon kurar. Amacı; aktif bir yanardağın harekete geçtiği adada yaşayan dinozorları adadan çıkarmanın bir yolunu bulmaktır. Claire, bu tehlikeli ve zor görevi yerine getirirken sizlere de bol aksiyonlu fantastik bilim kurgu filmi ortaya çıkıyor. Bu film, 2015 yapımı Jurassic World'ün bir devamı ve Jurassic Park film serisinin beşinci filmidir.

 

Aksiyon

Aquaman 2018

Süre: 2 Saat 24 Dakika

Aquaman Imdb: 7

Film önerileri 2018

Aquaman Film Konusu

 Arthur Curry kendiyle ilgili büyük bir gerçeği keşfetmiştir. Kendisi okyanuslar altında inşa edilen Atlantis krallığının tahtının varisidir. Ancak Aquaman'in sinsi yarı-kardeşi Orm, Atlantis tahtını istemektedir. Arthur Curry, nam-ı diğer Aquaman, kendisine kalan mirasa sahip çıkmalı ve halkının başına geçmelidir. Yoksa kendi hayatının yanı sıra sevdiği kişiler de büyük bir tehlikeyle yüz yüze gelmek zorunda kalacaktır. Bu yolculukta Arthur kendiyle yüzleşmenin yanı sıra, bir kral olmaya layık olup olmadığını da keşfetmek zorundadır. ABD süper kahraman filmi.

 

Tomb Raider 2018

Süre: 2 Saat 2 Dakika

Tomb Raider Imdb: 6,3

Tomb Raider Film Konusu

 Babasının ortadan kaybolmasından yedi yıl sonra, 21 yaşındaki Lara küresel ticaret imparatorluğunun başına geçmeyi reddetmiş ve üniversite dersleri alırken bir yandan da Londra'da bir bisiklet kuryesi olarak çalışmaktadır. Ancak ortaya çıkan yeni bir antik eser sonucu babasının kayboluşunu araştırmaya başlar ve son gittiği yeri ziyaret eder, Daha sonrasında Olaylar gelişir. Eşsiz bir aksiyon Filmi Olan Tomb Raider filmini ve konusunu seveceğinize eminiz. 2018 yılı yapımı aksiyon macera filmi. Bir Amerikan ve İngiliz ortak yapımı olan film, aynı isimli 2013 video oyununa dayanıyor.

 

Aksiyon / Casus Filmleri

Görevimiz Tehlike 6 2018

Süre:2 Saat 28 Dakika

Beyaz Perde: 4,2

2018 Film tavisyeleri

Görevimiz Tehlike 6 Film Konusu

Görevimiz Tehlike serisinin 6. devam halkasıdır. İkonik ajan Ethan Hunt, birlikte çalıştığı IMF ekibi ve tanıdık birkaç dostu sıkıntılı bir zamandadır. Berlin'deki görevin ters gitmesi sonucunda Ethan Hunt CIA ile ters düşer ve denetimsizliği sebebiyle CIA'in kara listesine girer. Ancak insanlığı tehdit eden yeni bir tehlikenin ortaya çıkışıyla birlikte herkes zamana karşı bir yarışa koyulur.  Amerikan casusluk filmi.

 

2018 Film tavsiyeleri, Mutlaka izlenmesi gereken filmler, konumuz burada bitmiştir. Yukarıda görmüş olduğunuz filmler ekibimiz tarafından Beyaz perde ve İmdb Tarafından değerlendirilmiş ve google izleyici puanlama sıralaması yüksek olan filmlerdir.

Aradığınız Filmi Bulamadınız Mı? Üzülmeyin Film Öneriler Listemiz Devam Ediyor. Ogesti Film Tavsiyeleri ,2019 Filmleri listemiz hazır olduğunda burada olacak.

Ogesti üyelik

Daha iyi bir fikrin mi var?
Sizde yazarlık yapabilirsiniz.

Fatih ALTUNBAŞ
Admin
Yayın tarihi:
21/06/2020
Etiketler
2018filmtavsiyeleri, 2018filmlistesi, 2018filmönerileri, 2018filmimdb, 2018filmbeyazperde, 2018yabancıfilmler, instandfamily, yeşilrehberfilm, kelebeklerfilm, ayinfilmikonusu, romafilmkonusu, dramfilmleri2018, romantikfilmler, gizemfilmleri, komedifilmler
.
SONRAKİ
YÖK’ten Doçentlik Başvuru ve Değerlendirme Sürecini Hızlandıran Karar
Yükseköğretim Kurulunca (YÖK), Üniversitelerarası Kurul (ÜAK) tarafından başka bir tarih belirlenmedikçe yılda iki kez yapılan doçentlik başvuruları ocak, mayıs ve eylül aylarında olmak üzere yılda 3 defaya çıkarıldı. Sondakika Haberleri
Fatih ALTUNBAŞ
fatih
BENZER İÇERİKLER
Antalya’da baba ve oğlu evlerinde ölü bulundu
Antalya’nın Kepez ilçesinde baba ve oğlu evlerinde ölü bulundu.
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Libya’da tutuklanan Türk baklava ustasının ailesi müjdeli haber bekliyor
Adana’dan Libya’ya baklava ustası olarak giden ve yaklaşık bir yıldır kendisinden haber alınamayan Nurettin Çalık’ın ailesinin endişeli bekleyişi sürü..
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Antalya’da 977 bin gümrük kaçağı cerrahi eldiven ele geçirildi
Antalya’nın Kepez ilçesinde 977 bin gümrük kaçağı cerrahi eldiven ele geçirildi.
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Daha fazla iletişimde kalalım :)
Bizden haberleri daha hızlı almak için sosyal medyadan takip edebilir
E-posta listemize kayıt olabilrisiniz.