Ebru Demirhan Kimdir?

Ebru Demirhan Kimdir? Yaşamın Gizli Sözleşmesi, Çocuğumla Beraber İyileşiyorum, Bilen Çocuk Serisi , Benim Ailem, Hayatı Yeniden Başlat Kitaplarının Yazarı ve Yaşam Tasarım Merkezi\'nin kurucusudur.
Paylaş

Ebru Demirhan, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesinde İktisat Fakültesinde "Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri" bölümünü okurken aynı üniversitenin Eğitim Fakültesinde “İlkokul Öğretmenliği” lisans derecesini almıştır. İstanbul Üniversitesi "Sosyoloji" Bölümünden mezun olup, İstanbul Aydın Üniversitesi "Psikoloji" Yüksek lisansını bitirmiştir. Halen İstanbul Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi “Çocuk Gelişimi” bölümü öğrencisidir.

Özel bir bankada 9 yıl boyunca farklı birimlerin Yöneticiliğini yapmıştır.

Oğlunun erken doğumu ile gelen sağlık sorunlarına, çare bulamadığı bir noktada bilinçaltı çalışmaları ile tanışmış ve bu çözümcül uygulamaların hemen ardından eğitimlerini almaya başlamıştır. 

Kuantum Düşünce Tekniği Uygulayıcısı, NLP Uygulayıcısı, Nefes Koçu, Reiki 3 Terapisti ve Aile Danışmanı olmuş ayrıca farklı şifa eğitimleri de alarak kurumsal hayata son vermiştir. 

  •  Bedenin Şifa Kapıları 
  •  Yaşamın Gizli Sözleşmesi
  •  Çocuğumla Beraber İyileşiyorum
  •  Bilen Çocuk Serisi –Benim Ailem
  • Hayatı Yeniden Başlat gibi çok satan kitaplarının yazarıdır.

Danışmanlık yaptığı 15 sene içinde, 30.000’den fazla kayıtlı danışana ve şu anda yenilerine, Bireysel Seanslar yapmaktadır.

2008 yılında Yaşam Tasarım Merkezi’ni kurup, kendi bünyesinde öğrenci yetiştirmeye başlamıştır. Bugüne kadar 250 öğrenci eğitmiştir.

2018 senesinden bu yana Milliyet Gazetesi Pembe Nar’ın köşe yazarıdır. 

Yurdışında Düsseldorf Üniversitesi, Yurt içinde ise değişik Üniversitelerde konferanslar vermektedir.

Allianz Sigorta, Clinique, Denizbank, Denizli İş Adamları Derneği, Estée Lauder, Generica İlaç, MAC, Pepsi Cola, Unilever gibi birçok şirkete halen devam eden Kurumsal Eğitimler vermektedir.

Daha iyi bir fikrin mi var?
Sizde yazarlık yapabilirsiniz.

Ogesti SONDAKIKA
Sondakika Haberleri
Yayın tarihi:
20/10/2020
Etiketler
ebrudemirhan, ebrudemirhankimdir, benimailemkitabı, yasamtasarımmerkezi
Sondakika, Kahramanmaraş Haber, Adana Haber, Osmaniye Haber, Mersin Haber, Antalya Haber, Hatay Haber, Isparta Haber, Burdur Haber ve Almanca Eğitim Sayfası
SONRAKİ
ABD’de 59.Başkanlık Seçimlerinin Galibi Joe Biden Kimdir?
ABD’de 3 Kasım’da yapılan 59. başkanlık seçimlerini, mevcut Cumhuriyetçi Başkan Donald Trump’ı geride bırakan Demokrat Joe Biden kazandı. Joe Biden Kimdir?
Ogesti SONDAKIKA
ogesti
BENZER İÇERİKLER
Binance\'in 3. Yıl Dönümü Etkinliği!
Binance\'in 3. Yıl Dönümü Etkinliği! 250.000 $ Değerinde BNB, CHR ve PNT Tokenleri Dağıtılacak! Kriptopara gündemi kampanyalar
Ogesti SONDAKIKA
kripto para
Spor Endüstrisi için Kripto Para Geliştirildi
Blockchain tabanlı kripto para projesi Sportexcoin, spor kulüpleri, taraftarlar, sporcular ve yatırımcılar için yeni gelir kanalları oluşturma amacıyl..
Ogesti SONDAKIKA
veri gazeteciliği
29 Ekim 2020 Tatili İçin Seyahat Önerileri
29 Ekim tatilinde seyahat edilebilecek yerlere ilişkin önerilere göz atmak için içeriğimize tıklayınız. Tatil noktalarımızda Türkiye’nin lezzet başken..
Ogesti SONDAKIKA
sosyal medya / oyun
Daha fazla iletişimde kalalım :)
Bizden haberleri daha hızlı almak için sosyal medyadan takip edebilir
E-posta listemize kayıt olabilrisiniz.