Yenilikçi Haber Sayfası Ogesti’de İçeriklerinizi Yayınlayabilirsiniz

Bir internet sitesi düşünün. Bu siteden hem anlık haber hizmeti alabileceksiniz hem yabancı dil eğitimlerine ulaşabileceksiniz hem de çeşitlilik gösteren konularda bir sürü blog yazısına ulaşacaksınız. Üstelik bu sitenin başlıca hedeflerinden birisi her yıl 160 bin ağaç dikilmesine vesile olarak Türkiye’yi dış ülkelere tanıtan tarafsız bir platform olmak! Gelin, size biraz daha detay verelim. Çünkü okuduklarınız bir hayalden daha fazlası!
Paylaş

Kurmuş olduğumuz medya şirketini bir internet sitesine dönüştürdük ve Akdeniz bölgesinde yaşanan her türlü konuyla ilgili anlık haber hizmeti sunuyoruz. Aynı zamanda sitemizde şu an ulaşabileceğiniz Almanca dilinde eğitimler de mevcut. Amacımız bizi takip eden her yeni kişiye bir şeyler katmak ve onları bir ileri seviyeye taşımak. Sitemiz üzerinde dilerseniz blog yazıları okuyabilir ya da kendi yazılarınızın yayımlanması için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bahsetmeden geçmeyelim, sitemiz bünyesinde fidan bağışı yaparak doğayı güçlendirmek hedefiyle hem sizin adınıza hem kendi adımıza küçük adımlar atıyoruz. Blog yazılarınızı ise eğer kendinize ait bir sitede yayımlamak istemiyorsanız, anonim yayımlamak istiyorsanız ya da kendinize ait bir siteniz yoksa sizin için biz yayımlıyor, daha doğrusu yayımlama hakkını sizlere sunuyoruz. Böylelikle bizim kitlemizi benimseyerek düşüncelerinizi, eleştirilerinizi, yorumlarınızı birçok insana iletme ve geri dönüş alma şansına sahip oluyorsunuz.

İçeriklerimi nerede yayınlayabilirim?

Bahsettiğimiz üzere, amacımız internet sitemize esnafları dahil ederek genişlemek ve başarılı bir şekilde geliştikten sonra Türkiye’de her yıl 160 bin ağacın dikimine vesile olmak. Amacımız her şeyi olduğu gibi ele almak ve dışarıda bir göz olarak gelişmeleri incelemek olduğu için tarafsız bir platform olarak Türkiye’nin dış ülkelere reklamını yapmayı hedefliyoruz. Yurt dışı analizlerine göre Yurt dışında yaşayan yabancı vatandaşların büyük bir çoğunluğu bırakın Türk medyalarını bilmeyi Türkiye'yi bile bilmiyorlar. Bunun önüne geçmek istiyoruz.

İnternet sitemizde, yeni bir akıllı cihazın piyasaya sürüldüğüne dair haberlerle karşılaşıp teknoloji üzerinden bilgi almanız mümkün. Dilerseniz ülkemizde o an “son dakika” olarak anılan haberlere tarafsız şekilde yaklaşabilir ve detayları öğrenebilir dilerseniz de yurt dışında gündemi dolduran haberler hakkında aklınıza gelebilecek tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Aynı zamanda saat fark etmeksizin, sitemizde güncel bir haber ağı olduğunu da belirtmek isteriz.

Ogesti ailesi olarak biz, meteorolojiden gündemdeki haberlere; teknolojiden eğitime birçok alanda hizmet vermek üzere kolları sıvadık. Yola çıktığımız günden bugüne kadar harika geri dönüşlerle hedeflerimize hızlı adımlarla yaklaşıyoruz. Sizlerin de bize katılmasından çok memnun oluruz!

İçeriklerinizi Yayınlamaya Başlamak için: https://ogesti.com/kayit-ol/premium

Ücretlendirme neden var?

Fidan Dikimi hedefinde olduğumuzu ve önceliğimizin sadece haber değil ülkemize bir şeyler katmak olduğundan bahsetmiştik. Anlaştığımız kurumlar ile yapılan anlaşma sonucu her 2 içerik üreticisi için 1 fidan dikimi gerçekleştirmeye karar verdik. Verdiğiniz ücret Ogesti.com'da birikmeyecektir. Fidan olarak ülkemize nefes kazandırmaya başlayacaktır. Bunun garantisini veriyoruz.

İş yeri Sahibi misiniz?

İş yeri sahipleri için pandemi döneminde online olarak daha fazla kişiye ulaşmanın ve iş yeri sitenizin google'da daha üst sıralarda olmayı hakettiğini düşünüyoruz. Bunun için Esnaflara özel bir üyelik sistemimiz var. Yazılarınızı yayınlayabileceğiniz gibi 1 yıl boyunca Ogesti.com tarafından web sayfanıza backlink verilecektir. Bizi destekleyen diğer sponsorlarımız için buraya İş yerinizin kaydını oluşturup kurmuş olduğumuz medyanın daha bağımsız olmasına katkı sunmak için ise buraya tıklayıp üyelik açabilirsiniz.

Daha iyi bir fikrin mi var?
Sizde yazarlık yapabilirsiniz.

Fatih ALTUNBAŞ
Admin
Yayın tarihi:
01/05/2021
Etiketler
ogesti, ogesti.com, icerikureticiligi, icerikyazmak, yazarolmak
.
SONRAKİ
Türkiye’de Tarımda Fark Yaratan Teknolojik Çözümler
Türkiye’de Tarımda Fark Yaratan Teknolojik Çözümler Nelerdir? Akıllı Tarım Sistemleri, Topraksız Tarım ve Nanoteknoloji’yi sizler için yakından inceliyoruz. Tarımda teknoloji devrimi Ogesti’de
Ogesti SONDAKIKA
ogesti
BENZER İÇERİKLER
Türkiye’nin en değerli şirketleri – Ogesti
Türkiye’nin en değerli şirketleri hangileri? Brand Finance, 2020 yılının en değerli Türk markaları araştırmasının sonuçlarını açıkladı. Hepimiz Türk ..
Fatih ALTUNBAŞ
veri gazeteciliği
Alışverişlerde kripto para dönemi
BitayPay, alışverişlerde kredi kartı ya da banka kartı kullanmaksızın dijital cüzdanlarda bulunan kripto paralarla ödeme yapma imkanı sunacak...
Fatih ALTUNBAŞ
kripto para
29 Ekim 2020 Tatili İçin Seyahat Önerileri
29 Ekim tatilinde seyahat edilebilecek yerlere ilişkin önerilere göz atmak için içeriğimize tıklayınız. Tatil noktalarımızda Türkiye’nin lezzet başken..
Ogesti SONDAKIKA
sosyal medya / oyun
Daha fazla iletişimde kalalım :)
Bizden haberleri daha hızlı almak için sosyal medyadan takip edebilir
E-posta listemize kayıt olabilrisiniz.