1
Davutoğlu, Selvi’nin iddiaları üzerinden Erdoğan’a seslendi: İstediğin kanalda her şeyi konuşmaya hazırım
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, gazeteci Abdulkadir Selvi’nin Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Davutoğlu ve DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan için ’’ihanet projesi’’ yönündeki iddialarına yanıt vererek; istediği kanalda her şeyi konuşmaya hazırım’ açıklamasını yaptı.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur’un 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106. Yıl Dönümü Mesajı
İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur, ’’Çanakkale hem vatan sevgisinin ve Mehmetçiğimizin kahramanlığının hem de mazlum milletlerin kardeşliğinin destandır. Türk Milleti’nin evlatları olan bizler, atalarımızın bir asır önce vatanımızı korumak için göstermiş olduğu kahramanlığı ve fedakarlığı asla unutmayacak, bütün şehitlerinizin anılarını ilelebet yaşatacağız.’’ dedi.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Milletvekili Aylin Cesur’dan, ’’Meclis’te Kadın Yoksulluğu Araştırılsın” Teklifi
İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur, kadın yoksulluğu konusuna dikkat çekmek ve konuyu meclis gündemine taşıdı ve Araştırma Önergesi sundu.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Keçiören’de ’’Kadınca Nefes Alma Atölyesi’’ kurulacak
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok:’’Kadınlarımız toplumumuzun ve geleceğimizin temelini oluşturuyor. Kadınlarımızı ne kadar eğitimli hale getirirsek devletimizin ve milletimizin geleceği olan çocuklarımızı daha iyi yetiştirme imkanına sahip oluruz’’
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Milletvekili Dr. Aylin Cesur,’’Engellisine, Otistik, Down Sendromlu Evladına Sahip Çıkmayan Sosyal Devlet Olmaz’’
İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur, Türkiye’de otizmli, down sendromlu ve diğer engelli vatandaşların yaşadığı sorunlar hakkında TBMM Genel Kurulu’nda Meclis kürsüsünden konuştu.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Muhsin Yazıcıoğlu davalarının görme engelli vefakar takipçisi 38 duruşmanın hiçbirini kaçırmadı
İstanbul’da yaşayan doğuştan görme engelli 50 yaşındaki emekli memur İrfan Bulut, Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümüne ilişkin farklı illerde görülen 38 duruşmanın tamamına katıldı.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal’dan ’’yeni anayasa’’ ve ’’istikşafi görüşmelere’’ ilişkin açıklama
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da açıkladığı gibi bütün tarafların içinde olduğu, yeni bir toplumsal sözleşme ve toplumsal mutabakat mahiyetinde, Cumhuriyet’in 100. yılına armağan olacak yeni sivil bir anayasanın çok kıymetli ve önemli olduğunu söyledi.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Keçiören’deki ibadethaneler 2021’e daha temiz girdi
Keçiören Belediyesi, ilçede bulunan 260 ibadethanede rutin temizlik çalışmalarını tamamladı. Cami, mescit ve cemevleri yeni yılı daha temiz karşıladı.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Bakan Kurum Antalya’daki depremle ilgili olumsuz bir durumla karşılaşılmadığını bildirdi
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Antalya’nın Gazipaşa ilçesi açıklarında meydana gelen 5,2 büyüklüğündeki depremle ilgili şu ana kadar olumsuz bir durumla karşılaşılmadığını bildirdi.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Hatay’da yanan orman alanları yeniden yeşillendiriliyor
Ankara Büyükşehir Belediyesince Hatay’a 32 bin fidan, orman yangınlarında zarar gören alanlarda toprakla buluşturuldu.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Keçiören’de fidanlar toprakla buluştu
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, ’’Senede 10 ağaç diksek inanın ki Türkiye dünyanın en yeşil ülkesi olur. Biz Keçiören\'de kayalık alana ağaç diktik. Sevgiyle, inanarak yaparsanız kayada da, bozkırda da ağaç biter.’’ ifadesini kullandı.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Mısırlı Gazeteciden Türkiye Açıklaması, ’’Biden Erdoğan’ı Düşürecek mi?’’
Mısırlı Gazeteciden Türkiye Açıklaması, ’’Biden Erdoğan’ı Düşürecek mi?’’ Mısırlı Gazeteci Sabır Meşhur, Biden’in zaferi sonrası nasıl bir yol izleyebileceğini yorumladı. Türkiye’nin zayıf noktalarını Kullanacak mı? Türk Medya’sının durumu ne olacak?
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Türkiye’nin Yol Bakım Çalışmaları Ne Durumda?
Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor. İstanbul, Ankara ve Mersin’de yola çıkmadan önce haberimizi okuyunuz.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Polinas koronavirüsü yok eden koruyucu film üretti
Yıldız Holding bünyesinde faaliyet gösteren Polinas, Kovid-19 virüsünü yüzde 99,2 seviyesinde yok ettiği kanıtlanan gümüş iyonlu koruyucu film üretti.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Keçiören Belediye Başkanı Altınok’tan sağlık çalışanlarına destek ziyareti
ANKARA HABERLERİ, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sağlık çalışanlarına yönelik yaşanan şiddet olayının ardından burada görev yapan sağlık çalışanlarını ziyaret etti.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Keçiören Belediyesi’nden engelliler için örnek okul
ANKARA HABERLERİ, Keçiören Belediyesi, engellilere yönelik eğitim faaliyeti sunacak olan okulun yapımında sona yaklaştı.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Çubuk’tan 81 ilde 81 okulla “ilk teneffüs“ turşusu
ANKARA HABERLERİ, Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, okullarda ilk teneffüste öğrencilere dağıtılmak üzere 81 ile gönderilecek turşuların kargoya verildiğini söyledi.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Keçiören Belediye Başkanı Altınok, 51 mahallede koronavirüs uyarısı yaptı
ANKARA HABERLERİ, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının Ankara’da artış göstermesiyle vatandaşları uyarmak için üstü açık otobüsle tura çıktı.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Üniversitelerde salgın tedbirlerine yönelik sağlık ve temizlik kriterleri belirlenecek
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, hazırlanacak Yükseköğretim Kurumlarında Sağlıklı ve Temiz Ortamların Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Kontrol Önlemleri Kılavuzu’nun, gerek Kovid-19 salgını gerekse diğer bulaşıcı hastalıklarla mücadele kapsamında önemli bir adım olduğuna işaret ederek, “Amacımız, üniversite kampüslerinin ve eğitim-öğretim ortamlarının sağlıklı ortamlar olmasını sağlamak.“ dedi.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Keçiören Belediyesi kendi ürettiği organik ürünleri yemekhanesinde kullanıyor
Keçiören Belediyesi, hizmet içi ihtiyaçların karşılanması için Bağlum\'daki organik bostandan toplanan mahsulleri belediyeye ait personel yemekhanesinde kullanmaya başladı.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Keçiören Belediyesi’nden okullara yardım eli
Keçiören Belediyesi, eğitime destek olmak amacıyla ilçedeki okulların fiziki koşullarının iyileştirilmesi için boya yardımı yaptı.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Keçiören Belediye Başkanı Altınok:“Gelecek nesillere daha yeşil bir Keçiören bırakacağız“
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Keçiören’i sular, güller ve yeşillikler kenti haline getirdiklerini belirterek, “Bundan sonra da ağaçlandırma çalışmalarımızı sürdürerek gelecek nesillere daha yeşil bir Keçiören bırakacağız.“ ifadesini kullandı.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Kara yollarında durum
Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Akdeniz’de 3,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi
Akdeniz’de, Hatay\'ın Yayladağı ilçesi açıklarında 3,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Enerjisa Enerji’nin geliri yılın ilk yarısında yüzde 13 arttı
Elektrik dağıtım ve perakende satış sektöründe faaliyet gösteren Enerjisa Enerji’nin gelirleri bu yılın ilk yarısında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 13 artırarak 2 milyar 565 milyon liraya yükseldi.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Keçiören Belediyesi otopark yapımında sona yaklaştı
Keçiören Belediyesi, Kalaba Kent Meydanı’nda temeli atılan otopark yapımında sona geldi.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Kara yollarında durum
Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
TÜGİAD Ankara Şubesi’nden Kurban Bayramı Mesajı
Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi Başkanı Zafer Yıldırım, Kurban Bayramı nedeniyle başta TÜGİAD ailesi olmak üzere tüm İslam aleminin bayramını kutlayarak bir tebrik mesajı yayınladı.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Ticaret Bakanlığında Dijital Dönüşüm Hamlesi
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Bakanlık hizmetlerinin dijital ortamda daha iyi hizmet sunmayı amaçlayan çalışmalarının ara vermeden sürdüğünü söyledi.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Koronavirüs Hakkında Türkler Ne Düşünüyor?
Aralık 2019’dan beri tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ülkeden ülkeye farklılık gösteren vaka sayılarıyla etkisini sürdürmeye devam ederken, uzmanlar normalleşme adımlarıyla birlikte sürecin nasıl devam edeceği konusunda tahminlerini ortaya koydu.
Ogesti SONDAKIKA
ankara
Daha fazla iletişimde kalalım :)
Bizden haberleri daha hızlı almak için sosyal medyadan takip edebilir
E-posta listemize kayıt olabilrisiniz.