Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’den 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı. Başkan Vergili; “Bu vatana hep beraber sahip çıktık, çıkmaya da devam edeceğiz. Allah bize bir daha 15 Temmuz gibi bir ihanet yaşatmasın” dedi.
Paylaş

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili mesajında şu görüşlere yer verdi; "15 Temmuz gecesi, demokrasiyle cuntanın, bağımsızlıkla sömürü düzeninin, millet ile küresel teröristlerin göğüs göğüse çarpıştığı gecedir. O gece ülkesi için, vatanı için teröristlere karşı zafer kazanmamızı sağlayan tüm vatandaşlarımız dünyaya örnek olacak nitelikte büyük bir destan yazmıştır. Bu millet demokrasiye olan inancını ve bağlılığını 15 Temmuz'da bütün dünyaya göstermiştir. Milletimiz, üzerine açılan ateşlere, bombalara, tanklara rağmen asla geri adım atmamış, hainlerin karşısında güçlü bir iradeyle dimdik durmuştur. Bundan 5 yıl önce, 15 Temmuz 2016 gecesi devletimize ve milletimize karşı başlatılan hain darbe girişimi, vatandaşımızın destansı direnişiyle etkisiz hale getirilmiştir. Bu vatana hep beraber sahip çıktık, çıkmaya da devam edeceğiz. Allah bize bir daha 15 Temmuz gibi bir ihanet yaşatmasın.

Bu duygu ve düşüncelerle destansı ve şanlı direnişimizin beşinci yılında hain terör örgütünü bir kez daha lanetliyor, vatan müdafaasında şahadet şerbeti içen tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyorum" dedi.

Daha iyi bir fikrin mi var?
Sizde yazarlık yapabilirsiniz.

Ogesti SONDAKIKA
Sondakika Haberleri
Yayın tarihi:
14/07/2021
Etiketler
rafetvergili, karabük, haber, haberler, sondakika, 15temmuz
Sondakika, Kahramanmaraş Haber, Adana Haber, Osmaniye Haber, Mersin Haber, Antalya Haber, Hatay Haber, Isparta Haber, Burdur Haber ve Almanca Eğitim Sayfası
SONRAKİ
İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur’dan 15 Temmuz Mesajı
İYİ Parti Milletvekili Aylin Cesur, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Fatih ALTUNBAŞ
fatih
BENZER İÇERİKLER
Kahramanmaraş’ta çöpten üretilen enerji 15 bin evin elektrik ihtiyacını karşılıyor
Kahramanmaraş’ta 54 hektar alanda yap-işlet-devret modeliyle yapılan katı atık entegre tesisinde çöpten elde edilen elektrik, 15 bin hanenin kullanımı..
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Türk Telekom ilk yarıyı rekorlarla kapattı
Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal,“Bu yılın ilk yarısında net karımız 1,6 milyar TL ile halka arzdan bu yana görülen en yüksek seviyede gerç..
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Adana Valiliği, şehit babasının vergi borcu nedeniyle cezaevine girdiği iddialarını yalanladı
Adana Valiliği, şehit babasının ’’vergi borcu yüzünden cezaevinde’’ olduğu yönündeki iddialarla ilgili ’’Şehidimizin babasının tahakkuk edilmiş ya da ..
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Daha fazla iletişimde kalalım :)
Bizden haberleri daha hızlı almak için sosyal medyadan takip edebilir
E-posta listemize kayıt olabilrisiniz.