’’Hayallerinle Yarış Honda e-GP’’de hayaller yarışıyor

Honda ve Motorsport.com iş birliğiyle düzenlenen ’’Hayallerinle Yarış Honda e-GP’’de sanal Formula 1 yarışçıları, derece almak için mücadele edecek.
Paylaş

Honda'dan yapılan açıklamaya göre, Honda, Formula 1 Türkiye Grand Prix'in heyecanını artıracak dijital yarış turnuvası düzenliyor.

Motorsport.com iş birliğiyle düzenlenen "Hayallerinle Yarış Honda e-GP"de sanal Formula 1 yarışçıları, derece almak için mücadele edecek. 

Eleme yarışlarına katılan 400'ü aşkın kişi arasından seçilen en hızlı 20 isim, sırasıyla Avusturya, Bahreyn, İtalya ve Japonya pistlerinde yarışacak.

Yarışseverlerin Honda Türkiye YouTube kanalından takip edebileceği macera, 11 Kasım saat 21.00'de başlayacak. 4 hafta boyunca her çarşamba günü aynı saatte düzenlenecek yarışı, Serhan Acar ve Cem Bölükbaşı sunacak. 

Son yarışı 2 Aralık'ta yapılacak turnuvayı kazanan en hızlı isim QRT-R Sparco yarış koltuğu, simülatörü, direksiyon ve pedal seti, 2'nci isim SteelSeries Apex 7 Türkçe RGB Red Switch mekanik oyuncu klavyesi, 3'üncü isim ise SteelSeries Arctis 1 kablolu oyuncu kulaklığı ödülüne sahip olacak. 

Kaynak: AA - Ergin Garip

Daha iyi bir fikrin mi var?
Sizde yazarlık yapabilirsiniz.

Ogesti SONDAKIKA
Sondakika Haberleri
Yayın tarihi:
08/11/2020
Etiketler
honda, otomobilyarisi, dijitalyaristurnuvasi, formula1
Sondakika, Kahramanmaraş Haber, Adana Haber, Osmaniye Haber, Mersin Haber, Antalya Haber, Hatay Haber, Isparta Haber, Burdur Haber ve Almanca Eğitim Sayfası
SONRAKİ
Terör örgütü DEAŞ’a yönelik Adana merkezli 2 ilde operasyon: 19 gözaltı
Terör örgütü DEAŞ’ın eylem ve faaliyetlerine yönelik Adana merkezli iki ilde düzenlenen operasyonda 19 kişi gözaltına alındı.
Ogesti SONDAKIKA
ogesti
BENZER İÇERİKLER
Türes Adana Şube Başkanı Bilal Serttaş İle Kebapçılar Ve Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Şefik Arslan Vali Elban’ı Ziyaret Etti
Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) Adana Şube Başkanı Bilal Serttaş ile Adana Kebapçılar ve Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Şefik Arslan ..
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Sedat Peker 5. Videosunu yayınladı İzlemek için
Sedat Peker 5. Videosunu yayınladı. İzlemek için yazımıza bakabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Hatay’daki orman yangınına havadan müdahale tekrar başladı
HATAY HABERLERİ, Hatay’ın Antakya ilçesinde devam eden orman yangınına havadan müdahaleye sabah saatlerinde tekrar başlandı.
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Daha fazla iletişimde kalalım :)
Bizden haberleri daha hızlı almak için sosyal medyadan takip edebilir
E-posta listemize kayıt olabilrisiniz.