Dijital Dönüşüm Desteği Ogesti’den

Dijital Dönüşüm Desteği Ogesti’den, Pandemi sürecinde iş yerini internete adapte etmekte zorluk yaşayan veya işini online olarak kullanmasına rağmen rekabete eşlik edemeyen firmaları Ogesti ailesi olarak destekliyoruz.
Paylaş

Pandemi sürecinde internet üzerinde birçok yeni platform kuruldu, bunun sonucunda haliyle yeni katılan birçok firma,  blog sayfası veya web sitesi arasından nasıl ön plana çıkabiliriz? gibi düşünceler artmaya başladı.

Ogesti olarak 2019 yılında kurumsal temelleri atılan Dijital platformumuzda, Google dünyasının yeni yüzlerini görmekten mutluluk duyuyor ve onları destekliyoruz.

Bu çağrımız yarını düşünebilen, Geleceği hayal eden ve o gelecekte bende varım diyen herkese yapılmaktadır. Yarının dünyasını uzaktan izleyecek miyiz? Yoksa Türkiye’nin dış medya ihtiyacını hep birlikte mi karşılayacağız?

12 Kasım 2020 İtibari ile Dijital dönüşüm çağına katılmak isteyen herkesi Ogesti ile geleceğin medyasına katılmaya davet ediyoruz.

Kimler Ogesti Ağına dahil olabilir?

İşletmenizin Büyük veya küçük olup olmaması gerekmiyor. Biz hedeflerinizin büyüklüğü ile ilgileniyoruz.  Bu yüzden hedefi büyük olan herkesi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ogesti Ağına katılım ve Fidan bağışları

Sitemizde reklamınızın yapılacağı ili seçmenizin ardından. Web sitenizin ya da sosyal medya hesabınızın olması bizim için yeterli. Ogesti web sayfası reklamını verdiğiniz işin, Logo, web sayfası/sosyal medya bağlantı linki, Sektörünüz, Adresiniz ve iletişim seçeneklerinizi 1(bir) yıl boyunca kullanıcıları ile paylaşarak bu ağa destek olduğunuz için sizin adınıza 3 adet sertifikalı fidan bağışı yapacaktır.

Hedefimiz 1 yıl içinde ilk 30 bin fidanı dikmek.

Projemize Çevreni Davet Et Anında %30 Pay al.

Ogesti ailesi olarak amacımız her zaman olduğu gibi halkın yanında olan tarafsız medya imajımızı korumak. Bu nedenle İster öğrenci, satış danışmanı, Ev hanımı, ek gelir arayan vb. sebebiniz ne olursa olsun, Yakın çevrenizde işini dijital ağa taşımak isteyen bir kişiye bizi önerdiğinizde, o kişi Ogesti sistemine dahil olduğunda direk Yüzde 30 komisyonunuzu ödüyoruz.

Fidan bağışı, Fatura, Reklam işleri ile Biz uğraşıyoruz Sizde satışını yaptığınız her işten aldığınız para ile hayatınızı geliştiriyorsunuz.

Ogesti Dijital dönüşüm Ağına Katılmak için aşağıda belirtilen e-posta adresine, Satış danışmanlığımızı yapmak için mail atabilir veya buraya tıklayarak direk kendi reklamınızı verebilirsiniz. 

Bizimle çalışmaya başladığınızda röportaj yapıyorduk fakat, Covid sebebi ile ilk etapta sitemizde tanıtım yazısı hazırlıyoruz. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E- posta: [email protected]

Satış danışmanlığı için E- posta adresimize yada +90 505 039 00 03 nolu hattan bize ulaşabilirsiniz.

Daha iyi bir fikrin mi var?
Sizde yazarlık yapabilirsiniz.

Ogesti SONDAKIKA
Sondakika Haberleri
Yayın tarihi:
12/11/2020
Etiketler
ogesti, dijitaldonuşum, pandemi, esnafdestegi
Sondakika, Kahramanmaraş Haber, Adana Haber, Osmaniye Haber, Mersin Haber, Antalya Haber, Hatay Haber, Isparta Haber, Burdur Haber ve Almanca Eğitim Sayfası
SONRAKİ
Adana İl Nüfus Ve Vatandaşlık Müdürlüğünden ’’Engelli Kamu Personeli Sınavı’’ Açıklaması
Adana İl Nüfus Ve Vatandaşlık Müdürlüğü’nden ’’Engelli Kamu Personeli Sınavı’’  Dolayısıyla açıklama yayınladı.
Ogesti SONDAKIKA
ogesti
BENZER İÇERİKLER
Antalya’da su kovasına düşen 2 yaşındaki çocuk boğuldu
Antalya’da Kumluca ilçesindeki Toptancı Hali’nde, baba ve annesinin çalıştığı iş yerinin banyosunda, kovanın içindeki suyla oynayan Mehmet Ali Koç (2)..
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Adana İl Sağlık Müdürlüğünde devir teslim
SON DAKİKA Adana İl Sağlık Müdürlüğüne atanan Halil Nacar görevi Ahmet Özer’den devraldı.
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Antalya’da hırsızlık iddiasıyla Norveçli 4 şüpheli yakalandı
Antalya’nın Alanya ilçesinde, motosiklet hırsızlığı iddiasıyla Norveçli 4 şüpheli gözaltına alındı.
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Daha fazla iletişimde kalalım :)
Bizden haberleri daha hızlı almak için sosyal medyadan takip edebilir
E-posta listemize kayıt olabilrisiniz.