Türkiye Ulusal Ajansı Başkanı İlkerAstarcı KİÜ Rektörü Prof. Dr. Sami Özgül’ü ziyaret etti

Dışişleri Bakanlığı Türkiye Ulusal Ajansı Başkanı İlker Astarcı, Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi (KİÜ) Rektörü Prof. Dr. Sami Özgül’ü ziyaret etti. KİÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adnan Küçükönder’in de yer aldığı ziyarette, kurumlar arası işbirliği noktasında istişarelerde bulunuldu.
Paylaş

Ulusal Ajansın faaliyetleri konusunda bilgiler veren Astarcı, Erasmus Programı kapsamındaki öğrenci-öğretim elemanı değişim hareketliliklerini anlattı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren KİÜ Rektörü Prof. Dr. Özgül ise, “İstiklal Üniversitesi açısından çok faydalı bir görüşme oldu. Bundan sonraki süreçte, hocalarımızın ve öğrencilerimizin yurt dışı programlarına katılımlarını sağlayarak, üniversitemizin uluslararası akademik faaliyetlerde yer almasını istiyoruz. Sayın Başkanımıza nazik ziyareti ve verdiği bilgiler dolayısıyla teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Daha iyi bir fikrin mi var?
Sizde yazarlık yapabilirsiniz.

Ogesti SONDAKIKA
Sondakika Haberleri
Yayın tarihi:
20/12/2021
Etiketler
ulusalajans, samiozgul, kahramanmaras, istiklaluniversitesi
Sondakika, Kahramanmaraş Haber, Adana Haber, Osmaniye Haber, Mersin Haber, Antalya Haber, Hatay Haber, Isparta Haber, Burdur Haber ve Almanca Eğitim Sayfası
SONRAKİ
UGİYAD’dan Muharrem Sarıkaya’ya Tokat Tepkisi: Tokat’ın Yeri Türkiye Haritasıdır!
Uluslararası Gazeteciler İnternet Yayıncıları ve Yazarlar Derneği (UGİYAD) Genel Başkanı Kenan Onaran, canlı yayında İHA Gaziantep muhabiri Ahmet Demir’e tokat atan ve akabinde Habertürk TV ile ilişiği kesilen Muharrem Sarıkaya hakkında bir kınama mesajı yayımladı. Onaran, mesajında; “Şiddetin bir unsuru olarak Tokat, şiddet severlerin en çok başvurduğu yöntem ve şiddetin en bilinen sembolüdür. Ama bizim anlayışımızda; Tokat’ın yeri Türkiye haritasıdır” ifadelerine yer verdi.
Fatih ALTUNBAŞ
fatih
BENZER İÇERİKLER
Erdemli’de sokak kedilerine mama ve su desteği
SON DAKİKA Erdemli Belediyesi ekipleri, sıcak havadan etkilenen kediler için sokaklara mama ve su koydu.
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Türkiye’nin kültürel hafızası “Milli Kütüphane“ 72 yaşında
SON DAKİKA Türkiye’nin en büyük arşiv kütüphanesi olan Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Milli Kütüphane 72 yaşında
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Antalya’da huzurevlerinde Kovid-19 aşısı uygulamasına devam edildi
Antalya’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında huzurevlerinde kalanlara aşı uygulamasına devam edildi.
Ogesti SONDAKIKA
son dakika
Daha fazla iletişimde kalalım :)
Bizden haberleri daha hızlı almak için sosyal medyadan takip edebilir
E-posta listemize kayıt olabilrisiniz.