İYİ Parti Milletvekili Aylin CESUR Miraç Kandili Mesajı Yayınladı

İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur’un Miraç Kandili tebrik mesajına Ogesti aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Paylaş

İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur'un Miraç kandili mesajı;

Manevi duyguların en üst düzeyde olduğu, şükür ve dualarımızı eksik etmediğimiz Üç Aylar içerisinde özel bir yeri olan Miraç Kandili’ne bir kez daha ulaşmanın huzurunu yaşamaktayız.

Bu Mübarek gecede Yüce Allah'tan başta milletimizi, İslam Alemi'ni ve tüm insanlığı hastalıklardan, savaşlardan, acılardan ve yoksulluktan korumasını; Koronavirüs salgını ile tüm insanlık olarak verdiğimiz mücadeleden muzaffer çıktığımız günleri bizlere en kısa zamanda göstermesini diliyorum.

Tedbiri elden bırakmadan, kurallara uyarak ve birbirimize saygı göstermeye devam ederek Yüce Allah’ın insana verdiği akılla ve sabırla bu zorlu süreçten inşallah hep birlikte çıkacağız. Rabbim hayatlarını ortaya koyarak bizler için canla başla çalışan sağlık çalışanlarımızı korusun, işini kaybeden vatandaşlarımıza, dükkanını kapatan esnafımıza sabır versin, yokluktan korusun ve kimseye muhtaç etmesin.

Yüce Allah’a; virüs bulaşmış veya başka hastalıklara tutulmuş kullarına Rahmetiyle, Merhametiyle ve Kudretiyle şifa vermesi için sığınıyorum.

Salgında yakınlarını kaybetmiş vatandaşlarımıza sabır ve başsağlığı diliyorum.

Bu mübarek gecede kılınan namazların, edilen duaların kabul olması umuduyla, tüm hemşerilerimin, Isparta’da yaşayan vatandaşlarımızın, Milletimizin ve İslam Aleminin Miraç Kandilini kutluyor; memleketimize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve barış getirmesini diliyorum.

Sevgi ve saygılarımla,

İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur

Daha iyi bir fikrin mi var?
Sizde yazarlık yapabilirsiniz.

Ogesti SONDAKIKA
Sondakika Haberleri
Yayın tarihi:
09/03/2021
Etiketler
isparta, mirackandili, aylincesur, iyiparti
Sondakika, Kahramanmaraş Haber, Adana Haber, Osmaniye Haber, Mersin Haber, Antalya Haber, Hatay Haber, Isparta Haber, Burdur Haber ve Almanca Eğitim Sayfası
SONRAKİ
Kahramanmaraş’ta narkotik ve huzurlu sokaklar uygulaması
Kahramanmaraş’ta jandarma ekiplerince gerçekleştirilen ’’Narkotik ve huzurlu sokaklar uygulaması’’nda aranan 7 kişi yakalandı.
Ogesti SONDAKIKA
ogesti
BENZER İÇERİKLER
Kahramanmaraş’ta drone kullanımı 3 gün süreyle yasaklandı
Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğünce insansız hava araçlarının (drone) kent genelinde kullanımının, 3 gün süreyle yasaklandığı bildirildi...
Ogesti SONDAKIKA
haberler
İstiklal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özgül’ün Kurban Bayramı Mesajı
Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özgül, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, \"Kurban Bayramı’nın, ülkemiz, mil..
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Hatay’da ölü yunus kıyıya vurdu
Hatay’ın Samandağ ilçesinde telef olan yunus kıyıya vurdu.
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Daha fazla iletişimde kalalım :)
Bizden haberleri daha hızlı almak için sosyal medyadan takip edebilir
E-posta listemize kayıt olabilrisiniz.