İYİ PARTİ ISPARTA MİLLETVEKİLİ DR. AYLİN CESUR’A ANLAMLI ÖDÜL

İYİ PARTİ ISPARTA MİLLETVEKİLİ DR. AYLİN CESUR’A ANLAMLI ÖDÜL: “PANDEMİ SÜRECİNDE EN BAŞARILI SİYASETÇİ İYİ PARTİLİ AYLİN CESUR” 2. AVRUPA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU MİLLETVEKİLİ CESUR ÖDÜL ALAN TEK MİLLETVEKİLİ OLDU
Paylaş

İYİ PARTİ ISPARTA MİLLETVEKİLİ DR. AYLİN CESUR’A ANLAMLI ÖDÜL: “PANDEMİ SÜRECİNDE EN BAŞARILI SİYASETÇİ İYİ PARTİLİ AYLİN CESUR” 2. AVRUPA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU MİLLETVEKİLİ CESUR ÖDÜL ALAN TEK MİLLETVEKİLİ OLDU İstanbul’da Cemile Sultan Yalısı’nda yapılan bir törenle 2. Avrupa Ödülleri sahiplerini buldu. İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur, jüri heyetinin kararı ile “Pandemi Döneminde En Başarılı Siyasetçi Ödülü”ne layık görüldü ve ödül alan tek milletvekili oldu. Pandemi Döneminde En Başarılı Siyasetçi ödülünü almaktan dolayı çok gururlu olduğunu belirten Cesur şöyle konuştu: “İşte güzellik burada; pandemi sürecinde katkı sağlayanlara verilen kıymette! Ve asıl güzellik de çoğu kadın, kendi alanlarında başarı öyküsü olan ve Türkiye’nin hatta dünyanın her yerinden gelmiş birbirinden değerli ödül sahiplerini bu güzel törende buluşturmakta. Çok değerli akademisyenlerimizden, iş insanlarına, sanatçılarımıza kadar müthiş başarılı insanımızın buluştuğu şahane bir törende idik. Güzel olaylara şahitlik etmeyi, pandemi nedeniyle ayrı kaldığımız bu sıkıntılı süreçte öyle çok özlemişiz ki! Avrupa Uyum Komisyonu bir kadın milletvekiliyim. Avrupa Ödülleri veriliyor. Bana da layık görülmüş. Değerli jüri üyelerine şükranlarımı sunuyorum. Cumhuriyet bir Avrupa Projesi ve Büyük Atatürk’ün kurduğu cumhuriyetin ayırt eden en önemli özelliği, kadını toplum içine sokmalıdır. Benim siyasete girme sebebim de; ben nasıl ki dar gelirli iki öğretmen çocuğu olarak, Cumhuriyetin sunduğu olanaklarla önce doktor sonra Cumhurbaşkanı doktoru ve Başdanışmanı olabilmişsem, her köyden bir Aylin çıkmalı idi. Bugün burada kadın milletvekili olarak huzurunuzda bu ödülü almaktan duyduğum gururla, Atatürk Cumhuriyeti’ne yakışır kadınlı erkekli çok değerli katılımcılarla olmaktan duyduğum mutluluğu paylaşmak istiyorum.” dedi. Ödül alan İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur, başta By Protokol Dergisi imtiyaz sahibi Barış Yazıcı ve ekibine olmak üzere organizasyona katkı sağlayan sponsorlara, ödül töreninin sunucu Zafer Kiraz’a, emeği geçen herkese ve ödülü kendisine layık gören tüm jüri üyelerine teşekkürlerini sundu. Milletvekili Aylin Cesur, pandemiden önce ise İstanbul Swissotel The Bosphorus’ta gerçekleştirilen “Türkiye’nin İncileri” ödül töreninde “Yılın Siyasetçisi Ödülü”ne layık görülmüş, “Bu ödül Isparta Halkı’nındır. Cumhuriyet’ten, demokrasiden ve Büyük Atatürk’e sadakatle bağlı kalmaktan vazgeçmeyelim.” demişti.

Daha iyi bir fikrin mi var?
Sizde yazarlık yapabilirsiniz.

Fatih ALTUNBAŞ
Admin
Yayın tarihi:
24/09/2021
Etiketler
ısparta, milletvekili, haber, iyiparti, ödül, pandemi, aylincesur
.
SONRAKİ
VALİ ELBAN, CEYHAN ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
Vali Süleyman Elban, Ceyhan Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret ederek Ceyhan OSB Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.
Fatih ALTUNBAŞ
fatih
BENZER İÇERİKLER
Maçın ardından
TFF 1. Lig’de 2020-2021 sezonunun ilk hafta maçında konuk ettiği İstanbulspor’u 1-0 mağlup eden Adanaspor’un teknik sorumlusu Recep Yazıcı, daha iyi b..
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Keçiören Belediye Başkanı Altınok pazarları denetledi
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına yönelik kısıtlamaların gelmesiyle birlikte semt pazarlarında fiyat..
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Hastanelerdeki yoğunluk online görüşmelerle rahatlatılacak
Yeni tip koronavirüs salgını döneminde hastanelerin pandemi hastanesine dönüştürülmesiyle birlikte birçok hasta doktoruyla online olarak görüştü. Norm..
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Daha fazla iletişimde kalalım :)
Bizden haberleri daha hızlı almak için sosyal medyadan takip edebilir
E-posta listemize kayıt olabilrisiniz.