İstanbul Gedik Üniversitesi Profesyonelleri bir araya getiren İş İnsanları İçin MBA programını duyurdu

İstanbul Gedik Üniversitesi on seçkin konuğu ve yetkin akademik kadrosuyla oluşturduğu İş İnsanlarına yönelik MBA İşletme Yönetimi ve Tezsiz Yüksek Lisans Programı başvurularını kabul etmeye başladı.
Paylaş

İşletme Yönetimi konusunda akademik anlamda kendisini geliştirmek isteyen iş insanlarına yönelik tasarlanan programın içeriğinde Dijital Dönüşüm ve İnovasyon Yönetimi, Uluslararası Finans Yönetimi, Ticaret Yönetimi ve Stratejileri, Lojistik, Güncel ekonomik sorunlar, Dış Ticaret, Bankacılık ve Finans, Güncel Vergi Düzenlemeleri, Bütçe, Reel Sektör değerlendirmeleri yer alıyor.

Alanında profesyonel konukların katılacağı ve seminerler vereceği MBA programında Ekonomist Doç. Dr. Evren Bolgün, Öğretim Görevlisi ve Yazar İsmail Hakkı Polat, ARZUM Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, West Line Global Genel Müdürü Fatih Şener, Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Topaç, Prof.Dr. Sadi Uzunoğlu, Gedik Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi M. Nazmi Erten, Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ ve KPMG Şirket Ortağı Emrah Akın yer alıyor.

Son Başvuru tarihi 2 Nisan olan programın süresi ise 1 yıl.

Ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve programa kayıt olmak için gedik.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ogesti

Daha iyi bir fikrin mi var?
Sizde yazarlık yapabilirsiniz.

Ogesti SONDAKIKA
Sondakika Haberleri
Yayın tarihi:
05/03/2021
Etiketler
istanbul, egitim, istanbulgedikuniversitesi, mbaprogrami, isinsanıgelistirme, dijitaldonusum, girisimcilik
Sondakika, Kahramanmaraş Haber, Adana Haber, Osmaniye Haber, Mersin Haber, Antalya Haber, Hatay Haber, Isparta Haber, Burdur Haber ve Almanca Eğitim Sayfası
SONRAKİ
Milletvekili Aylin CESUR, ’’Türkiye AK Parti ile İthalci ve Betoncu Ülke Oldu’’
İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur, Türkiye’de artan kira ve konut fiyatları, yaşam pahalılığı ve derinleşen yoksulluk hakkında TBMM Genel Kurulu’nda Meclis kürsüsünden konuştu.
Ogesti SONDAKIKA
ogesti
BENZER İÇERİKLER
Sosyal Koruma Kalkanı ile 9 ayda yaklaşık 45,5 milyar lira destek verildi
Sosyal Koruma Kalkanı çerçevesinde 31 Aralık sonu itibarıyla 3 milyon 582 bin 455 çalışanın hesaplarına 23 milyar 371 milyon 396 bin 994 lira Kısa Çal..
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Temmuzda en çok “beyaz ve sedan otomobiller“ tercih edildi
sahibinden.com verilerine göre, temmuzda vasıta kategorisinde en çok “sedan ve beyaz otomobiller“tercih edildi. Otomobil gelişmeleri
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Ukrayna Dışişleri Bakanı Kuleba, Antalya Müzesindeki Ukraynaca sesli rehberin açılışına katıldı
Ukrayna Dışişleri Bakanı Dmytro Kuleba, Antalya’ya gelen Ukraynalı turist sayısının artarak devam etmesini beklediklerini söyledi.
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Daha fazla iletişimde kalalım :)
Bizden haberleri daha hızlı almak için sosyal medyadan takip edebilir
E-posta listemize kayıt olabilrisiniz.