Araç Pazarına Genç Girişimcilerden Girişim \"Arabamvar.com\"

Araç sahiplerinin, araç bakım ve onarım süreçlerindeki fiyatları hızla karşılaştırmalarına olanak sağlayan, kullanıcı yorumları ve değerlendirmeleriyle güvenilir, hızlı ve en uygun fiyatlı servis seçimi için aracı bir mobil uygulama olan Arabamvar.com; hizmet vermeye başladı.
Paylaş

Türkiye’ de 23 milyondan fazla araç ve 29 milyondan fazla sürücüye en doğru ve güvenilir hizmeti sağlayacak olan Arabamvar”;   300 milyarlık araç pazarı için ihtiyaca yönelik bir hizmeti ,ücretsiz olarak kullanıcılara sunuyor.

23 milyon araç için; 4 Genç girişimciden yepyeni bir Startup

4 genç girişimci tarafından 1 yılı aşkın sürede gerçekleştirilen yazılım ve alt yapı planlaması ile hayata geçirilen “Arabamvar” araç servislerine sunduğu bulut tabanlı panelle birlikte ekip tarafından geliştirilen mobil uygulamayla, kullanıcılara hizmet sunmaya başladı.

Özellikle İstanbul’da, belirlenen servis kriterlerine uygun bir ağ oluşturularak 1 yıl içerisinde uygun kriterleri sağlayan servislerle anlaşmalar yapıldı. Kullanıcıların en doğru, güvenilir ve uygun fiyat politikası ile hizmet almalarını amaçlayan platform, tüm Türkiye’de özel ve yetkili servisleri içeren büyük bir ağa sahip.

Avrupa’nın en yaşlı araç parkı “Türkiye”

Arabamvar” girişim ortağı Furkan Korkmaz yaptığı açıklamada “Araç sahipleri,  servisler arasındaki fiyat ve kalite farkından dolayı, yaptığı servis araştırmalarında çokça zamanını harcıyor. Her servisi tek tek aramak ve araç bilgisini verip, fiyat teklifi almak zorunda olduğu için bu araştırmalarında, maalesef en güvenilir ve uygun fiyatlı servise ulaşması çok zor. Aynı özellikte ve kalitedeki  2 farklı servis, aynı araca çok farklı faturalar çıkarabiliyor. Bu düşünceden hareketle uzun bir pazar araştırması yaparak, dünyadaki örnekler üzerine  çalıştık. Servisleri tek tek ziyaret ederek kriterlerimize uygun olanlarla anlaşmalar yaptık. Türkiye dinamiklerinde özelleştirdiğimiz ve geliştirdiğimiz yazılımla, anlaşmalı olduğumuz servislere panellerimizi açtık. Bu paneller sayesinde anlaşmalı olduğumuz servisler, uygulamamızı kullanan araç sahiplerine en doğru ve hızlı dokunuşu yapabiliyorlar.  Bu sayede uygulamamızı kullanan araç sahipleri, zaman harcamadan hızlı bir şekilde en uygun servise ulaşırken, servisler ise kendilerine yeni müşteri kazanıyorlar. Teklif sürecinden, işlemin gerçekleşmesine kadar bütün sürece dahil olmaya ve kullanıcı memnuniyetinin en yüksek seviyede tutulmasına gayret ediyoruz. ” diyor.

Bakım başına 450 tl tasarruf etmek mümkün

“Arabamvar” uygulamasıyla iki servis arasındaki farkı bulmak, servislere yapılan yorum ve değerlendirmelerle karşılaştırarak en uygun teklifi almak dolayısıyla maksimum seviyede  tasarruf yapmak mümkün.

Periyodik bakım için yetkili servisler arasında bile büyük fiyat farklarının olduğunun halen çok bilinmediği  pazar için büyük bir inovasyon yaratan uygulamada, kullanıcılar araçlarını “Arabamvar” uygulamasına ekliyorlar. Bu sayede uygulamanın sunduğu bütün hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar.

Arabamvar’da aklınıza takılan tüm soruları diğer araç sahiplerine ve servislere ücretsiz olarak sorabiliyor, dönemsel ihtiyaçlarınız olan kasko, muayene ve trafik sigortası zamanlamalarınızda hatırlatmalar kurabiliyorsunuz. Aynı zamanda aracınızın yakıt muhasebesini de “Arabamvar” üzerinden ücretsiz olarak yapabiliyorsunuz.

Daha iyi bir fikrin mi var?
Sizde yazarlık yapabilirsiniz.

Ogesti SONDAKIKA
Sondakika Haberleri
Yayın tarihi:
07/10/2020
Etiketler
arabamvar, araba, ikincielaraba, girisim, furkankorkmaz
Sondakika, Kahramanmaraş Haber, Adana Haber, Osmaniye Haber, Mersin Haber, Antalya Haber, Hatay Haber, Isparta Haber, Burdur Haber ve Almanca Eğitim Sayfası
SONRAKİ
CEPTETEB’e ’En İyi Bireysel Bankacılık Dijital Platformu’ ödülü
Türk Ekonomi Bankası (TEB), dijital bankacılık platformu CEPTETEB ile Global Finance Dergisi’nin her yıl düzenlediği ve en başarılı bankacılık hizmetlerini ödüllendirdiği ’En İyi Dijital Banka Ödülleri 2020’ kapsamında ’En İyi Bireysel Bankacılık Dijital Platformu’ ödülünü aldı.
Ogesti SONDAKIKA
ogesti
BENZER İÇERİKLER
Asi Nehri üzerindeki su sümbüllerine bariyerli çözüm
HATAY HABERLERİ, Lübnan’ın Bekaa Vadisi’nde doğan, Suriye’den geçerek Hatay’ın Samandağ ilçesinden Akdeniz’e dökülen Asi Nehri’nin bazı bölümlerini ka..
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Adana’da cinayet zanlılarına müebbet ve 52 yıl hapis istemi
Adana’da bir kişinin yaşamını yitirdiği silahlı kavgayla ilgili 2’si tutuklu 4 kişi hakkında müebbet ve 52 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıl..
Ogesti SONDAKIKA
haberler
YÖK’ten COVID-19 Açıklaması
Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı, “Üniversitelerimizin eğitim öğretim takvimlerini 1 Ekim 2020 tarihi sonrasında başlayacak şekilde planlamaları istenm..
Ogesti SONDAKIKA
haberler
Daha fazla iletişimde kalalım :)
Bizden haberleri daha hızlı almak için sosyal medyadan takip edebilir
E-posta listemize kayıt olabilrisiniz.